• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

Z

zrine892

Guest
joj...strašna mi je kabina...pa ljudi pogledajte cijela se strana otvara??!!?!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
zrine892 kaže:
joj...strašna mi je kabina...pa ljudi pogledajte cijela se strana otvara??!!?!
A asd zamisli koliko košta to staklo ako pukne :roll:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
mario kaže:
Tako se i kod Carara otvara.
Obrisan neispravan link.

Da, ali ne na svima. To je jeftinija kabina. Ona skuplja ima šajbu iza vrata, i dulja je.
Ima kabina koja je ista kao i na JD 5x10.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
kakav je taj carraro,jel pouzdan?vidim da ima nisko težište,pa bi rekao da je pogodan za brdo,samo izgleda mi nekako mali traktor,nije baš za teške poslove,jel da?
bio sam lani u ovakvom AGRI 80 na sajmu,i sviđa mi se unutrašnjost,jednostavno a udobno,i lijepo je sređen tapecirung unutra,kao u nekom autu...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Traktor ti ima Deutz motor, snage je do 85 ks ima ti oko 3 tone.
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
kakav je taj carraro,jel pouzdan?vidim da ima nisko težište,pa bi rekao da je pogodan za brdo,samo izgleda mi nekako mali traktor,nije baš za teške poslove,jel da?
bio sam lani u ovakvom AGRI 80 na sajmu,i sviđa mi se unutrašnjost,jednostavno a udobno,i lijepo je sređen tapecirung unutra,kao u nekom autu...

Pouzdan je , ne kvari se ...ima ga jedan poznanik i zadovoljan je sa njim.
Traktor je u klasi mog Hurlija , lagan , kratak ...prijatelj koji ima Hurlija kao i moj je sa njim i orao sa 3x12 cola plugom , kaže da ide dobro ... meni je to nekako čudno ali vjerujem mu . Tako da mislim da bi i taj Carraro radio sa 3x12 plugom .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
lijepo...ja mislim da je skuplji od hurlija?pošto nije u toj grupaciji(sdf)?
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
lijepo...ja mislim da je skuplji od hurlija?pošto nije u toj grupaciji(sdf)?

Ne , jeftiniji je i to prilično . Ja sam ga trebao kupiti , interesirao sam se ali taj trgovac je bio toliko smotan da je to čudo jedno . Onaj moj gore spomenuti prijatelj je isto htio taj Carraro ... Mislim da je cijena bila 23.000 € a Hurli 26.000 € . To za neke osnovne modele govorim .
 
Z

zrine892

Guest
ZJ kaže:
zrine892 kaže:
joj...strašna mi je kabina...pa ljudi pogledajte cijela se strana otvara??!!?!
A asd zamisli koliko košta to staklo ako pukne :roll:

a joj...ne pitaj...sigurno bi jeftino izaslo...hehehe... :? :shock: :roll:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
Ratarko kaže:
abrkili kaže:
lijepo...ja mislim da je skuplji od hurlija?pošto nije u toj grupaciji(sdf)?

Ne , jeftiniji je i to prilično . Ja sam ga trebao kupiti , interesirao sam se ali taj trgovac je bio toliko smotan da je to čudo jedno . Onaj moj gore spomenuti prijatelj je isto htio taj Carraro ... Mislim da je cijena bila 23.000 € a Hurli 26.000 € . To za neke osnovne modele govorim .

Hahaha, da dealer Carrara nije Leško, gdje bi im bil kraj ...
Meni nije napismeno htio dati ponudu (a inače se znamo), a o opremi da ne govorimo.
Carraro je inače malo grublje građen od Huerlija, no kabina mu je znatno skučenija, ima tunel i bučnija je. I preglednost je lošija. Traktor ima veći osovinski razmak (od Huerlija 85) i dosta je udoban na cesti, iako je nešto malo sporiji.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Dal si siguran da je sporiji? ÄŒlan Benđo ima Carraro(zaboravio sam ga slikati) i Lamborghini R3 95 i kaže da je Carraro brži. :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,073
Neznam za R3, no od Argona/Dorada je sporiji za nekih 2 km/h.
 
Z

zrine892

Guest
nikad nije bitno koliko traktor ide bitno je da ide,da si zadovoljan i da ti služi.....
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
kod mene u selu imaju dva blizzarda 95 i ljudi su zadovoljni s njima!
 
Z

zrine892

Guest
ma landini je odlican traktor...jedan je landini silirao sa dvorednim silokobajnom i 145 ks
a ima ga dvije god i 3000 radnih sati...bez ijednog kvara...
 
Z

zrine892

Guest
buban kaže:
taj onda jako puno radi kad je za dvije godine napravio 3000h

previse puno..ima jako puno krava i ima puno zemlje a i dosta ide uslužno...
 

Najnoviji postovi

Na vrh