• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
buniš se to nije mjesto nego veliki poljoprivredni kombinat podjeljen na ratarstvo na Ovčari i Boboti vinogradarstvo i vocarstvo kod Opatovca i na Vučedolu ovčarstvo na Jakobovcu sve u okolici Vukovara. Prića se dosta treba ići privatizacija ali teško je napravit dobar sporazum da svi budu zadovoljni
 
Z

zrine892

Guest
pa to znam da je tako..ali ne razumijem zasto piše vupik?
 
Z

zrine892

Guest
znam da je to vukovarski poljoprivredni industrijski...ali nije mi jasno taj traktor...jel tamo radis,ili si kupio traktora od njih ili nešto drugo?
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
radim tamo nebi si baš želio imati svog vinograda 70 ha ustvari onda nebi vozio traktor bio bi gazda :D :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
j... i gazdu koji ne vozi svoj traktor već mu ga drugi voze... ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
abrkili kaže:
j... i gazdu koji ne vozi svoj traktor već mu ga drugi voze... ;)

jaaakooo doobrooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je biti gazda.... to je kao da daš nekome ženu da je vodi na večeru pa.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
abrkili kaže:
j... i gazdu koji ne vozi svoj traktor već mu ga drugi voze... ;)

BRAVO!!!!!! :supz: :supz: :supz: :finga: :finga: :finga: :finga: :supz: :finga: :supz:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Kod mene u Gradištu nema baš puno Landinija, a ima jedan veliki poljoprivrednik Landinija landpower, on ga rjetko vozi, ali ima on dosta traktora...pa možda zato, neznam...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a što misliš zašto u selima ima najviše IMT-a,Ursusa,Torpeda i Ruseva??a malo zapadnih traktora kao npr. Landini?

zbog ne tako lako dostupnih rezervnih dijelova... ;)
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
a što misliš zašto u selima ima najviše IMT-a,Ursusa,Torpeda i Ruseva??a malo zapadnih traktora kao npr. Landini?

zbog ne tako lako dostupnih rezervnih dijelova... ;)


Sigurno zato... nisam ni sumnjao da je nesto drugo posrijedi ;) 8)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
joj bobo,pa objašnjavam našem najmlađem članu,zašto je to tako...
ni ne sumnjam da ti to ne znaš.
 
B

Bobo

Guest
abrkili kaže:
joj bobo,pa objašnjavam našem najmlađem članu,zašto je to tako...
ni ne sumnjam da ti to ne znaš.


;)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
abrkili kaže:
joj bobo,pa objašnjavam našem najmlađem članu,zašto je to tako...
ni ne sumnjam da ti to ne znaš.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :finga: :finga: :finga:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
evo je stigao jopš jedan kod mene u Gradište, Buban je kupio od nekoga sa foruma valda...
 

Najnoviji postovi

Na vrh