• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

S

Sesva

Guest
Ima kod nas jedan koji ima preko puta moje kuće vocnjak Landinija , ja mislim da je Landini Rex 75 , super je traktor , ide ko lud , za vocnjak savrsen , jak odlican !!

Slikat cu danas navecer !
 
B

Bobo

Guest
Sesva kaže:
Ima kod nas jedan koji ima preko puta moje kuće vocnjak Landinija , ja mislim da je Landini Rex 75 , super je traktor , ide ko lud , za vocnjak savrsen , jak odlican !!

Slikat cu danas navecer !


Kladim se u pecenog janjca da neces ;)
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
izgleda da je netko dobio pečenog janjca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
S

Sesva

Guest
da jbt , bas sam ja znap da covjek nece doc danas na igraliste s traktorom , slikat cu ga prvom prilikom kad stignem , a to moze bit i danas mozda ,ma vidjet cu , moram ili fotic ili mob uzet sa sobom a nikad nemam kod sebe jer nemam dzepova jer obicno nosim dres bez dzepova !
 
S

Sesva

Guest
Evo vam mrski ljudi da nebi bilo , uspio sam foticem ulovit landinija !!!

ŠANANA potucem ti sve komentare heheheh !

To je s malčerom kosio tamo , i opazio sam ga izz sobe , nisam ga cuo zbog dobre izolacije !

Kad cu imat priliku slikat cu iz blizine iz 100 kutova heheh !

Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
pa možeš podič 240 kg, a nemoš zavjesu maknit, ili se bojiš da te čovjek nevidi?
 
S

Sesva

Guest
to sam napravio u naletu , ma slikat cu ga kad cemo igrat nogomet, to mi je frend , on isto igra s nama nogoemt , nije problem slikat !
 
M

mr.faca

Guest
Imam malog mistrala i powerfarma. bavim se vocarstvom. kod kupovine traktora sam isao na landini rexa ali kod probe sam ustanovio da ima mali kut okretanja,(7,2 metra krug).kako su redovi jabuka na 3,4 metra to mi je bilo puno. kasnije sam probao mistrala on ima krug okretaja 2,3 metra (nevjerojatno) tako da kod sprijanja slobodno mogu ici iz reda u red.E sad zamjerke... zivcira me sto je plastika na traktoru dosta mekana i lako puca... cesto odlaze semerinzi na zadnjim kotacima,nemogucnost ugradnje kemijskog filtera(.tako su mi rekli u euromakini) sve drugo 5.
 
G

Gemist boy

Guest
mr.faca kaže:
Imam malog mistrala i powerfarma. bavim se vocarstvom.
Kojeg powerfarma imaš i kako si zadovoljan s njim?
 
S

seljaček

Guest
kad dolazi novi traktor jel skoro koju opremu si uzel, dal imaš sve priključke za njega ili si još uzeo uz traktor.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
John Deere kaže:
čestitam na kupnji traktora :partyman: :partyman:

Hvala, hvala!
A treba iskoristit državu sad kad daje povrat kapitalnih "šakom i kapom" jer tko zna kad će opet... :D
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
čestitam na kupnji, nek te dugo služi...
a ono iza traktora je....prikolica, asmo koja..zeleeeno zelenoo je biloo... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: majevica ili tehnostroj ili neka treća.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh