• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
M.M., dali mi možeš postaviti koju sliku vilica za bale koje češ kopčati na ph???
Ja sam u izradi jednih vilica bez kipera za prednju kidraulik na Sameu, pa me malo neke stvari interesiraju!
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Branimir 105 s kaže:
Jel ko ima informacije o ovom traktoru? Jel ga prodaju kod nas? Cijena?
Meni je prekrasan.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

@M.M. S kakvim plugom namjeravaš orati? Jel ono cijena s pdv-om? Predpostavaljam da si uzel na kredit, kakvi su uvjeti financiranja? Hvala.
Jel to Landini Powermaster?Ako ga i prodaju kod nas cijena je garant paprena
Kupio sam unijin plug 3 brazde 12"-14" s rešetkastim daskama...valjda ga trakor neće polomit :D
Cijena je s PDV-om i svom onom opremom šta sam napisao, na kredit je, 5 godina, ali ne znam koje su kamate...dali smo nešto učešća tak da su rate oko 4500kn...prva je tek plaćena
 
B

Branimir 105 s

Guest
To je novi Powermondial isto 4 cilindra pa me zanima možda neko nekaj zna. Jel ste uzeli u euromakini, kaj je garancija za kredit :?:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
ŠANANA IMT 565 kaže:
M.M., dali mi možeš postaviti koju sliku vilica za bale koje češ kopčati na ph???
Ja sam u izradi jednih vilica bez kipera za prednju kidraulik na Sameu, pa me malo neke stvari interesiraju!

Imam jedne vilice koje su rađene za viljuškar koji kapčim na stražnji hidraulik, ali ih je stari savinuo tak da stoje već neko vrijeme, a bale sam dizao s onim običnim vilicama za dizat palet i sl....e sad planiram te savinute vilice prepravit da ih mogu kapčit na ph,a kipanje bi rijesio jednim dvoradnim cilindrom umjesto toplink poluge.valjda ce to funkcionirat
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Branimir 105 s kaže:
To je novi Powermondial isto 4 cilindra pa me zanima možda neko nekaj zna. Jel ste uzeli u euromakini, kaj je garancija za kredit :?:

Da, u euromakini smo uzeli i stari je jamac jer on radi, a P.G. se vodi na mamu :D
Rekli su nam u euromakini da smo jedni od rijetkih koji su dobili kredit na "samo" 5 godina, a čuo sam da ga je sad još teže dobit...
 
B

Branimir 105 s

Guest
M.M. kaže:
[quote="Branimir 105 s":mdssdw5r]To je novi Powermondial isto 4 cilindra pa me zanima možda neko nekaj zna. Jel ste uzeli u euromakini, kaj je garancija za kredit :?:

Da, u euromakini smo uzeli i stari je jamac jer on radi, a P.G. se vodi na mamu :D
Rekli su nam u euromakini da smo jedni od rijetkih koji su dobili kredit na "samo" 5 godina, a čuo sam da ga je sad još teže dobit...[/quote:mdssdw5r]

Još samo jedno pitanje, nemoj se srdit kaj te gnjavim.
Jeste zadovoljni s euromakinom kao zastupnikom? Servis, dijelovi, poštivanje rokova...
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442

Još samo jedno pitanje, nemoj se srdit kaj te gnjavim.
Jeste zadovoljni s euromakinom kao zastupnikom? Servis, dijelovi, poštivanje rokova...[/quote][/quote]

Nema problema, samo pitaj
A gle traktor je nov, nije još skoro ništ ni radio tak da se nije ništa hvala bogu ni strgalo...
Bio je u Čakovcu na lageru tak da smo ga vozili doma čim je sve riješeno s bankom (to je potrajalo mjesec dana...traktor stoji, znaš da je tvoj, a ne možeš do njega...a najradije bi ga isti dan vozio :D :mrgreen: )
Prvi servis je rađen prije nekoliko dana, a danas je baš došao račun...i malo nas iznenadio...2300 kn (čak 700kn za put od Čakovca do Rakitnice (na pola puta od Đurđevca prema Bjelovaru, znači ima negdje oko 100km od Čakovca).sad jel to puno ili malo novaca u odnosu na druge, ne znam...
 
S

seljaček

Guest
Puno novaca za 1. servis ja sam za " Dajca" 3 servisa do sad platio 1650 kn.
 
M

mr.faca

Guest
imam rexa 85. traktor je super osim opet ponavljam plastika u kabini. prekidač za toplo-hladno se može okretat samo dok je traktor hladan, kad se ugrije tad je nemoguće okretat toplo hladno jer će pući plastični prekidač...
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
I kod mene je sličan problem, prekidač ide dosta teško i kad je hladan i kad je topal. Ne znam na kojem principu funkcionira (vjerojatno neke sajle), ali mogli su to i bolje napravit. Nadam se da će se s vremenom malo razradit...
 
F

Farmer

Guest
Ja imam landinija 75rex narucili smo landpower 160ks zadovoljan sam sa ovim od 75 to je inace voćarski traktor ali sada smo dobili 60hektara pa smo narucili i sada imamo 100hektara pa neznam el ima tko iskustva sa landinijem landpower......
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Da malo osvježimo temu:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
de mi recite tko ima laptop za povečavanje konjske snage na landiniju da se ne gubi garancija
treba susjedu njegov je 110 a može do 187 a on bi htio negdje 130 pa ako znate nekoga ili broj
javite "HVALA"
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
tokarpz kaže:
de mi recite tko ima laptop za povečavanje konjske snage na landiniju da se ne gubi garancija
treba susjedu njegov je 110 a može do 187 a on bi htio negdje 130 pa ako znate nekoga ili broj
javite "HVALA"

traktor od 110 ks da se moze dic do 187ks samo sa stelanjem elektronike?
zanimljivo.. :roll:

ja imam mf-a od 70 ks.
moze li mi ga tko dici barem na 90 ks?
to je nista u usporedbi sa ovim gore :blackeye
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ne znam da se baš na svakom traktoru može podić snaga makar ima i elektroniku
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ovisi koliko je kubika motor i koliko je već iz njega izvučeno
 

Najnoviji postovi

Na vrh