• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

O

oz7

Guest
Landini Mistral 50 u rano jutarnjoj berbi

P1040550.jpg


I prilikom rada u gluho doba noći :D

DSC00132-2.jpg


s ovim
DSC00128.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovakvog sam ja gleda ,,,malo mi je falilo da ne pristanem na uvijete,,,,onda je bio tek izašo,,,,,ali nisam se upustija,,,,ali predivan stroj i jako okretljiv,po meni traktor za svako gospodarstvo.........
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
taj traktor ti je isti MF 1014
6 cilindara ima nešto manje od 6 tona
 

ivan.m

Član
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
54
taj traktor ti je isti MF 1014
6 cilindara ima nešto manje od 6 tona

dobar je za silazu gazit:finga: usput stajal sam neki dan kraj takvog u dugom selu, zbilja grdosija
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Ovi novi landini su stvarno perverzija od traktora, kad bi imo lovu nebi ni razmisljo sta da kupim! :D
 

gorivko

Novi član
Tu od
15 Ožu 2011
Poruka
11
kuda mogu naci radionicki i / ili korisnicki prirucnik za Landini 5500
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
zna li ko koje hidraulicno ulje ide u landini 9880 trebam zamijeniti, neki kazu uzmi 80-ku, pa hocu jos da se raspitam
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
i jos me nesto zanima kad dam gas na nekih 2000 o/min onda mi se upali ova lampica ne vidi se dobro al ima neka kapljica, sad ne znam od cega je ima ulja u mjenjacu i u motoru ne znam sta moze bit



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh