• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,731
Zaštopan filter hidraulike. Zamijeni ga čim prije, da nebi mijenjal pumpu (čim prije).
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
a znate li mozda koje hidraulicno ulje ide u landini 9880 hocu da zamijenim pa da znam
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nova linija Landinija

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=VbHJCHX80lI&feature=g-vrec&context=G253617dRVAAAAAAAABA[/YT]
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipa makinica,,,i jako puno mista unutra kako se vidi s ovog videa...............
Stvarno su ga skockali,,,,nadam se da je mehanika ostala ko grom.:partyman:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
sve štima, traktor je ok estetikom i snagom, ali mi je hauba i boja ružna do zla boga. to je prvi razlog zašto ga nebi kupio.;)
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
meni prva svijetla liče na zetorova 8441 proxima

ružnoča od boje, mašina i ostalo neznam kakve su kvalitete,nerazumijem se u landinije al po pričanju od ljudi nisu baš nešta:(
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
meni prva svijetla liče na zetorova 8441 proxima

ružnoča od boje, mašina i ostalo neznam kakve su kvalitete,nerazumijem se u landinije al po pričanju od ljudi nisu baš nešta:(

potpis tinda. kolega ga ima i žali kaj ga uzeo. on je uzeo nekog 95ks a gume ima kao da ima 200ks.
kaže da se kavlitetom razočarao. gume su za te modele u standardnoj opremi preširoke, jer kad nekam dođe na mekano pod teretom motor nema nage prevaliti sva 4 kotaća a da ga ne prebaci u skopre u kojima nema brzine i brzo se zakopa očekivao je puno više. kaže da s rusom nije imao tolko problema u 6 godina, kolko s ovim u godini dana. s tim da je rusa ganjao dok ga nije razderao. iskreno to su njegove rijeći, ali traktor mu izgleda gromada za 95ks. s onim gumam dobiš dojam da taj ne staje samo tako ali bi se zajeb...
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Jel zna neko možda od kad je Lateran Agro zastupnik za Landini?

mislim da sam procitao neki dan da je postao zastupnik za landini,,da su potpisali,,ak me pamet ne vara,,,:roll:,,ne vara me,,od danas su krenuli sa landinijem,,
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dobili smo kalendar od Lateran agro i na njemu je Landini pa mi je sad čudno odkad su zastupnici,znam da na jesenskome Gudovačkome sajmu još nisu bili zastupnici.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Mislim da su sad od 12. mjeseca zastupnici jer i na Facebook imaju slike od Landinija
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma to je od jučer na službeno jer je 1.1 pa od tad vjerovatno počinju prodavat.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
976
Pozdrav

ovo je moj landini 9880


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Pozdrav svima. Ja sam novi na forumu i nisam baš previše upoznat s načinom funkcioniranja, ali se nadan da ću brzo savladati gradivo. Forum pratim već dulje vrijeme i odlučio sam se za registraciju. Dolazim iz malog sela nedaleko od Zaprešića, točnije početak Hrvatskog Zagorja. Najviše me zanima traktor Landini i to baš ovaj 9880 ili blizzard 95. Zanima me kako ste zadovoljni s ovim traktorima, odnos snage i težine, izdržljivost, potrošnja, mjenjač i sve ostale vrline i mane. Doma imam Landini 7550, pa bi nešto malo jače, a da nije previše robusno. Isto tako landini je na prodaju, pa ako je netko zainteresira
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
Pozdrav ljudi evo nakon dosta sam se vremena vratio na forum a povod je sto sam kupio landinia 9880 94 godina prije tjedan dana i sad malo ucim i upalila se lampica na kojoj je nacrtan lokot i nesto ko da ga stisce pa ako netko zna sto je to bio bi mu zahvalan i Draško ja mislim da sam ja tvoj traktor isao pogledafi u pon ujutro ?
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
976
Pozdrav ljudi evo nakon dosta sam se vremena vratio na forum a povod je sto sam kupio landinia 9880 94 godina prije tjedan dana i sad malo ucim i upalila se lampica na kojoj je nacrtan lokot i nesto ko da ga stisce pa ako netko zna sto je to bio bi mu zahvalan i Draško ja mislim da sam ja tvoj traktor isao pogledafi u pon ujutro ?

Pozdrav torpedo 7506, ako si iz Jablanovca onda valjda jesi. I kaj ti se nije svidio? Gdje si kupio Landini 9880, je li u Radobojskim bregima?
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
Pozdrav torpedo 7506, ako si iz Jablanovca onda valjda jesi. I kaj ti se nije svidio? Gdje si kupio Landini 9880, je li u Radobojskim bregima?

Ma traktor je da sam ostao bez rijeci po izgledu i svemu ostalaom samo me zezalo sto nema kompresor i nije bila velika razlika u novcima a velika je razlika u jecini i starost tako da sam se odlucio na 9880 i da kupljen je u Radobojskim Brijegima sutra cu slikat lampicu a lampica malo zmiga malo ne
 

Najnoviji postovi

Na vrh