• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

S

sapat

Guest
valtra kaže:
sapat jel prodajes landinia...i kolko ga cijenis?

odgovor ćeš pronaći u privatnim porukama ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pulling tractor. Super stroj!, a tek ove što bi ga vozile, samo da znaju!
 
D

dejanl

Guest
Obrisan neispravan link.
Slike nisu bile po pravilima
Sta mislite o ovom

MAksimalna brzina 40 kmp novi Perkins 1100 serija motor sa turbom isporucuje 98.6 hp hidraulicno kvacilo disk kocnice 4wd klima uredjaj u kabini sa sunroofom ima . Gume prednje 440/65R24 - zadnje 540/65R34
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
kabina mi se čini dosta spartanski sređena,kao i na new hollandu do 100 ks..ako se ne varam oni su tu i po cijeni?
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Pozdrav. Evo slučajno sam naletio na forum pa da se odmah prikljućim sa mojim mališom, prvi landini ove vrste uvezen u Hrvatsku 98 g

21oox1k.jpg

25ajcoy.jpg
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
75 ks. ova velika tanjiraca je samo oko vinograda za njivu mu je ipak preteška
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
slatky kaže:
75 ks. ova velika tanjiraca je samo oko vinograda za njivu mu je ipak preteška

zbog toga sam i pitao, jel stvarno mu je ogromna,, ;)

neka posebna serija landinija?,,imas puno vinograda?
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
a ne, jeste moj ali ne baš skroz, firma vupik s njim radim 30 hektara vinograda
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
720
Lijep traktorčić,vidim ima digitalni zaslon,lijepo lijepo.
Kod mene je jedan traktor za vinograd Massey Ferguson 3400,neznam koliko konja ni koje godište ,ali ima oko 5-6 god.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
može još malo informacije o PLAVIŠI....širina, motor, br.clindara...i tvoje mišljenjeo traktoru-koliko sam uspio pročitati da sa njim obrađuješ 30ak hektara pa pretpostavljam da dosta dugo radiš sa traktorom....
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
sirina 140 cm, motor perkins, 4 cilindra. moje mošljenje: vozim ga 10 godina kako je stigao kao novi, jedini veci kvar je bio seger na snopu zupcanika u mjenjacu iskakao iz rikverca i to zbog nestrucnosti druge osobe koja me je mijenjala dok sam ja bio odsutan par tjedana. od tada nitko drugi ne sjeda u njega. prosao je sve i svasta od transporta pa do branja kukuruza. pokazao se puno bolji od deutz-fahra oni su vec poslije dvije godine poćeli s problemima, i veliki problem su im gume jako teško naći tu dimenziju tako da sad ima neke zamjenske od pitaj boga cega
 
Z

zrine892

Guest
eh poznato mi je mjesto vupik ;) puno se prica o tom mjestu :) ili se bunim :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh