• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
Evo dva Landinia sa sadilicama za vinograd
 
B

Bobo

Guest
Mozes i sam srediti...

Imas tipku EDIT (Uredi) u gornjem desnom kutu svakog svog komentara... Pomocu nje ispravljas greske koje su se potkrale.

Ovaj put ja ispravim, drugi put ces ti i to je to...

Kad smo vec kod sadnje vinograda, s ovim novim su nama ne veleucilistu sadili 4.3 hektara vinograda i sve se primilo... Za njim smo morali (studentska posla) ici i utabavati zemlju oko sadnica, jer ona "pera" na stroju za sadnju nisu bila postelana na pravu dubinu...

Nisam smio nista govoriti, ali nema problema, primilo se sve i to je glavno ;)

Imam negdje i par slika s tog happeninnga, no ne da mi se traziti...
 
R

Ratarko

Guest
Mene bi zanimalo zašto ovaj novi Landini ima gore na zadnjoj strani kabine ono zadebljanje tik iznad zadnje šajbe ? Jel tu filter zraka za kabinu ili tako nešto ? Da li to čudo smeta za pogled prema nazad , izgleda dosta nisko ?
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
U pravu si Ratarko to cudo iza smanjuje vidljivos pogotovo ako si vislji, imao sam prilike da vozim landinija od 70tak ks.Kad otvoris zadnje staklo uzas,em nevidis kada ga ne mozes dovoljno otvoriti zbog te ,, gule,, u tom polozaju lako prasina sjeda na staklo,staklo je nisko i moras paziti kada dizes stroj da ga ne bi razbio.
 
M

marko

Guest
zvona kaže:
Isti kao i MF 1114

Obrisan neispravan link.
Taj traktor je sramota i za landini i za masey taj se traktor nemože mjeriti sa zetorom 6340 ako ima tko takvog masey-ca i hoče se okladit šta može jedan a šta može drugi ja prihvačam! pored mene je oro takav traktor 3-12 a ja sa 3-10 obilazio sam ga ko tornado u oranju! a što se tiče izvlačenja prikolica u repi to neču pričat jedan uz drugog! ne da hvalim traktor jer još imam dva JD i imam što hvalit ali zetor je mrcina sa 30 ks manje!
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Vidis Marko ja sam pricao sa jednim koji ima MF 1114 i covjek ima jos traktora i kaze da je prezadovoljn sa njime, pa on mora orati 3x14 a ne 3x12 Spominjes zetora od 70-80ks tom treba 3x12.
 
M

marko

Guest
zvona kaže:
Vidis Marko ja sam pricao sa jednim koji ima MF 1114 i covjek ima jos traktora i kaze da je prezadovoljn sa njime, pa on mora orati 3x14 a ne 3x12 Spominjes zetora od 70-80ks tom treba 3x12.
Å to se zetora tiče kako gdje če orat na 3-12 a na teškoj zemlji kakvu ja imam sa 3-10 če uvijek orat moja logika; a taj MF ima loš raspored snage težine traktora i tu je katastrofaž!
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Najslabiji model te serije ima 100 ks i 5 tona a ovaj na slici 132 ks i 5.5 t tako da mislim da je nemoguče da Zetor bolje ore.
Mi smo sa svojim Zetorom orali 2X14 cola 35cm dubina.
 
M

marko

Guest
mario kaže:
Najslabiji model te serije ima 100 ks i 5 tona a ovaj na slici 132 ks i 5.5 t tako da mislim da je nemoguče da Zetor bolje ore.
Mi smo sa svojim Zetorom orali 2X14 cola 35cm dubina.
Mario koliko ima zetor kila i koliko konja a koliko taj landini! ja govorim o rasporedu težine i snage taj traktor ima fantastičan raspored brzina i snagu motora i motor mu uvijek radi kao da nema opterečenja (npr. plug ili prikolicu da ima zakvačitu za sebe) ;a kad mu zakvačiš neki veči stroj onada u mjestu vrte sva četiri točka jednostavno te konje nemoš iskoristit o tom pričam nekom se to sviđa ali meni NE!
 
M

marko

Guest
i naj slabiji model iz te serije ima 95 ks oznaka 1014 ako je to najslabiji model! 6 cilindara motor satvarno neiskorišren traktor! ispravite me ako sam u krivu!?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
NIsam znao da MF još uvjek ima istih serija kao i Landini
p808013015mbt.jpg

p808012115mbo.jpg

alpine115mc0.jpg

p808012815mbr.jpg

landinialp15mbx.jpg
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
ÄŒinimi se damu ručka za promjenu kretanja jako strši,dali istih ima u HR i koje sumu cijene?
 
B

branko

Guest
evo i par slika crvenog landinija (na slici je alpine 75 ali imam i 85) pa ce biti jos vise slicnosti, slikane su u austriji kod gady-ja a traktori su gady special edition, u biti napravljeni su za 10 godina gady-jevog zastupanja landinija u stajerskoj.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.


au mf folder cu staviti mf 2435 i 3645 koje kod nas nisam vidio (mozda ih ove godne prikazu u gudovcu).
 

Najnoviji postovi

Na vrh