• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

leukoza

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
.Danas dobio novce od klaonice za krave odvezene zbog leukoze,cijelih 1300kn po komadu(650kg x 2kn) ostecenja unutarnjeg uopce nije bilo,dakle iskoristivost mesa100%.
Takodjer isao i kod vet. inspektora potpisat z
apisnik koji se salje za Zagreb i na osnovu kojeg se isplacuje odsteta... i opet neugodno iskustvo,krava koja je odvedena pod stelna 3mj. po njihovom uopce nije stelna(uredno im dostavio racun od osijemenjivanja i dao im na uvid zdravstveno-reproduktivni karton).
Naknadu od drzave necu sigurno dobit prije nove godine,sto mi je i sam vet. inspektor potvrdio,jer para nema....
Pa sta rec??? KATASTROFA!
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
su to bile uvezene krave iz vana ili domace??
opce je poznato da oko70% krava u americi ima leukozu i nerade se problemi oko toga...
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Evo i 2.5mj. prodje a od mojih novaca za naknadu nista,cak jos nisu uzeli ni broj racuna na koji bi trebala bit isplacena sredstva....krajnji rok za isplatu bi trebao bit 90 dana,al izgleda da ni od toga nista...
Pa da nepovjerujes u kakvoj trulezi zivimo i koja bagra nama upravlja!!!
 
Na vrh