• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepi pozdrav od ovčice

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Početnik sam na ovom sajtu, malo teže mi ide..a početnik sam i u ovčarstvu.
Kupila sam oko 50 ovčica rase romanovske, radim štalu..imam samo zemlju ograđenu oko 5 ha...i dobru volju. Nadam se lijepoj suradnji sa svim članovima polj.foruma...i još jednom Vas sve pozdravljam

A imam i pitanje...sutra radim jasla za ovce...tražim po internetu savjete..da li kosa ..da li ravna..i na koju visinu se stavljaju?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav , dobrodošla na forum :supz: .....želim ti puno uspjeha sa ovčicama
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
i da su ti sve ovce na broju....:mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav i tebi nova forumašice - ovčice!, dobro nam došla!, čitamo se ...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
čao ovca ..pa se pitam jel postoji neki biznis koji Zelina neće isprobati
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošla..............:partyman::partyman:,

Za jasle,,,,se stavljaju na koso,,i na jedno pol metra od pda tako je nekako bilo kod nas..a mogu ti i izmijerit,,,,pa ti javim..
 

zradikovic

Član
Tu od
8 Kol 2009
Poruka
141
Pozdrav i dobrodošla....samo pazi na redosljed ..50 ovaca a početnica?? tek radiš jasle??
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Ovce se nalaze u staroj štali, nova štala 18 x 10 je u završnoj fazi..ovce selim u subotu u novu štalu..u boksove i ograđene pašnjake...Planiram uzgajati šiljezice, a kasnije ovce za klanje...Ne znam..možda će biti to dobro..možda neće...ali sviđa mi se to što radimo moj suprug i ja..
Puknuti..inaće sam agronom ali voćar-vinar...svašta zelinčani probaju delati...imaš pravo, ali za ovcama baš i nisu ludi..hehe..
Sve sam dokumentirala..fotkala..imam lijepe fotke..samo dok naučim stavljati fotke na ove stranice...odmah stavljam...pozdrav vam
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovce se nalaze u staroj štali, nova štala 18 x 10 je u završnoj fazi..ovce selim u subotu u novu štalu..u boksove i ograđene pašnjake...Planiram uzgajati šiljezice, a kasnije ovce za klanje...Ne znam..možda će biti to dobro..možda neće...ali sviđa mi se to što radimo moj suprug i ja..
Puknuti..inaće sam agronom ali voćar-vinar...svašta zelinčani probaju delati...imaš pravo, ali za ovcama baš i nisu ludi..hehe..
Sve sam dokumentirala..fotkala..imam lijepe fotke..samo dok naučim stavljati fotke na ove stranice...odmah stavljam...pozdrav vam
A ja mislil da si ti ovčica u istoj mjeri koliko i ja tele ..sretno tebi s ovcama ...I ja bi koju ovcu ...da mi janji janjetinu....
 

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
šaljem fotke

http://imageshack.us/g/200/img3657tm.jpg/



img3664ty.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
lijepo,a jel to na podu puna cigla....ili nešto drugo..:scratch
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Odlično , nema zamjerke , nekužim se u ovce ali ove su stvarno lijepe ... ,objekat je vrhunski , svaka čast .:prayer::prayer:

Još samo kada seljedeći put budeš postavljala slike stavi rezoluciju 800 x 600 i odi na forum cod i bit će sve 5 :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
hvala svima na javljanju...
više nemaš ovce Bagerista?

Nisam ih ni ima,,(osim mene):rolfer::rolfer::lol:,,samo koze,,,ali prije dosta godina.
Ali mi je prijatelj ima 120komada,,,,,i ove godine je sve proda..


Štala ti je za deset,,,,nema se ča reč,,.
Ali mi nije jasno,zašto po podu puna cigla,,,,i bit če teško,čistit gnjoj sa njih,,ili dolazi još nešto iznad,,,pa je ovo neka izolacija........:?::?::?:
 
Posljednje uređivanje:

ovčica

Član
Tu od
24 Srp 2011
Poruka
281
Nisam ih ni ima,,(osim mene):rolfer::rolfer::lol:,,samo koze,,,ali prije dosta godina.
Ali mi je prijatelj ima 120komada,,,,,i ove godine je sve proda..


Štala ti je za deset,,,,nema se ča reč,,.
Ali mi nije jasno,zašto po podu puna cigla,,,,i bit če teško,čistit gnjoj sa njih,,ili dolazi još nešto iznad,,,pa je ovo neka izolacija........:?::?::?:

Na podu je cigla, dosta ravno postavljena i nije fugirana.Ispod je drenaža sa umetnutim cijevima. U našem kraju svi imaju utabane zemljane podove, pa gore slamu.Ja sam stavila ciglu jer je toplija od betona,(ne želim zemljani pod)pa ću u proljeće kad ću čistiti štalu odlučiti dalje...ako će se normalno očistiti ostat će kako je...a ako će biti otežano čiščenje zalijat ću pod laganim betonom sa expandiranom glinom. Nemam iskustva...učim..probam..e danas ih šišam i cijepim..
A zašto je tvoj prijatelj prodao ovce? ne isplati se ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh