• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Limun

Ivan01

Član
Tu od
28 Tra 2012
Poruka
72
Štef imaš koju sadnicu da mi prodaš trogodišnju il stariju što stariju to bolje..i ak si povoljan :)
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Nemam ništa za prodat, to kaj imam čuvam za sebe, a jel hočeš stablo sa plodovima ili bez?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
http://www.exotic-king.com/
Ovaj čovjek ima svakakve egzotike, zval sam ga pred kraj prošle godine.
Ima limune takve kakve ti tražiš, mislim da je cijena oko 300 kn za jedan al nemoj me držat za riječ....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan01

Član
Tu od
28 Tra 2012
Poruka
72
fala al ak je tak to je previše..kriza je štef...pitat ću ih..pozdrav
 
Posljednje uređivanje:

spoki007

Član
Tu od
27 Ožu 2009
Poruka
96
imam problema sa stitastim usima na limunu....
pokusao sam ih tretirati sa Actarom ali nije pomoglo,koji insekticid bi pomogao??
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
Jesi li siguran da su uši, da nije možda grinja u pitanju. Ako jeste onda Vertimek, a ako su uši Calypso ili Rapid (Confidor).
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
Ne mogu vidjeti sa slike, pogledaj da li imaju 3 ili 4 para nogu. Ako imaju 3 para nogu onda su iz reda insekata (uši najvjerovatnije), a ako imaju 4 para nogu onda su iz reda paukova odnosno grinje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

spoki007

Član
Tu od
27 Ožu 2009
Poruka
96
popodne prebrojavanje :)
tnx Tatko!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

spoki007

Član
Tu od
27 Ožu 2009
Poruka
96
evo makroa :)
usi.png

cini mi se da ima 4 noge ?!
 
B

bero6829

Guest
Pozdrav ljudi, imam doma zasađenu mladicu staru 4 godine u vazi 60x60 i zanima me koliko puta tjedno da ga zaljevam? Na proljeće ću ga obrezivati pa ću vas savjete oko obrezivanja tražiti na proljeće :)

Hvala unaprijed na odgovorima. Pozdrav iz Rijeke
 

Papcina

Član
Tu od
31 Sij 2011
Poruka
373
Bok!

zamolio bih da mi netko uslika pup od limuna. Naime, frend me moli vec duze vrijeme da mu cijepim limun, a to nikad nisam radio nit imam limun kod sebe pa ni nemogu provjerit nigdje tocno. Ako sam dobro procitao u literaturi, radi se cijepljenjem na pup pod koru oko 5og mjeseca.
Eto, od srca se zahvaljujem ako mi netko poslika kako izgleda pup kod limuna :icon_wink:
 

Papcina

Član
Tu od
31 Sij 2011
Poruka
373
tehniku znam, ono sto me muci je prepoznati kvalitetan pup na limunu za cijepljenje :icon_mrgreen: neznam ni kako bi trebao pravilan pup limuna izgledati :icon_confused:
 

misoo83

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
173
Pa normalno da je dobro iz reznice uzgojiti sadnicu jer to je klon biljke.

Ja sam juce zabadao u zemlju 4 reznice limuna za podlogu pa ako puste zile posle ih kalemim.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh