• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LS TRAKTORI

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Da, slažem se... samo dosta je velika razlika u cijeni, budem vidio, još važem. Spremam se u Bjelovar na sajam pa budem tamo odlučio.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Nakon dužeg pregledavanja i u kombinaciji s mojim financijama odlučio sam se za LS Model MT3.60 bez kabine, a u paketu ide i malčer Tehnos MU 170 R.

LS Model MT3.60
Snaga motora 43 kW
Radni obujam 1.879 cm³
MOTOR:
- Tip: 3-cilindrični, direktno ubrizgavanje, vodeno hlađenje, s turbinom
- Model: LS MTRON L3CRV-T7
- Emisije: STAGE V
- Snaga motora: 42.5/57 kW/KS
- Snaga pogonskog vratila: 44 KS
- Nazivna brzina: 2.600 o/min
- Okretni moment motora: 174 Nm
- Zapremina motora: 1879 cm3
KARDAN:
- Neovisni
- Stražnji: 540/750/1000 o/min

HIDRAULIČKI SUSTAV:
- Hidraulička pumpa: 30,90 l / min
- Kategorija priključka: KAT I
- Nosivost: 1.250 kg
- Hidraulički ventili: 4 (straga) / 4 (prednja)

Mjenjač:
- Vrsta prijenosa (opcija): Mehanički
- Broj stupnjeva prijenosa: F32xR32
- Brzina naprijed: 0 - 30 km / h
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Moje mišljenje je da je danas dužina garancije na novi proizvod važan faktor kod izbora. Svi se kvare, a rez.dijelovi su skupi do bola.
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Ovdje je 5 godine garancije, imaju ovdje prodaju i servis,u Sloveniji je sjedište svega.
slažem se ja s vama oko svega, svi ste u pravu samo morao sam odabrati obzirom na financije.
 
Posljednje uređivanje:

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Imaš kod njih trenutno jedan testni od 60 ks koji je 3500 eura jeftiniji, barem jučer videl na Avtonetu.
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Zanimljivo, hvala... kontaktirao sam ih, pa da vidimo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Obzirom da mi se nitko nigdje ne javlja za ovaj testni...idem po novi, fala dečki na podršci, javim se nekad sa, nadam se, pozitivnim iskustvom. :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Sjedni u auto i odi k njima. Tak ti uvijek najbolje ispadne i najprije se dogovoriš. Prek telefona nitko nikoga ne doživljava ozbiljno. Tak bi barem ja napravil, ona razlika od ~3500 eura nije mala da se ne isplati potegnuti do njih u sjedište. A sjedište im je takoreći par kilometara od naše granice. (Ne znam od kud si, možda su tebi predaleko)
 

xclub

Član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
60
Ma tu sam ja... blizu mi je to.. zovem ih odmah ujutro, ako ne idem do njih u ponedjeljak. Dosta je velika razlika, da.
 
Na vrh