• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LS TRAKTORI

M

mrcina 007

Guest
evo ponovo sam se logirao nisam bio dugo na forumu, traktor ima 250 rh, kvarova 0, nedostataka po meni 0, išao sam s njim u oranje 2 brazde 12 coli orao sam 35-40cm bez problema, vukao sam zmajevku pretovarenu kukuruzom u skidanju kukuruza nigdje nije stao, što se mene tiće premašio je moja očekivanja[/

imsm isti ls u60 samo model prije tvog i sa njim vučem plug Radewerk 2x14" prekretač i vučem ga bez problema na dubini od 30 cm :)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ima li netko LS RIO R41 s getribom 16+16?
Jel se zna cijena?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Izgleda da je tema zamrla.
Spyder, javi se s novim informacijama, ma kave bile.
Medjimurec, znaš li trenutnu cijenu za rio 36 i rio 41? Ako nije za javnost, može na pp.
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Neki dan kroz selo prošao RIO 50 s kabinom???
Pa jer ga proizvode s kabinom prije nisu?
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
Izgleda da je tema zamrla.
Spyder, javi se s novim informacijama, ma kave bile.
Medjimurec, znaš li trenutnu cijenu za rio 36 i rio 41? Ako nije za javnost, može na pp.

Traktor ima nešto preko 500rs od toga 95% pod frezom i malčerom, bilo je sa sjedalom problema koji je euromakina zamijenila sa kvalitetnijim, zamjerki nemam nikakvih, toči i vozi.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Traktor ima nešto preko 500rs od toga 95% pod frezom i malčerom, bilo je sa sjedalom problema koji je euromakina zamijenila sa kvalitetnijim, zamjerki nemam nikakvih, toči i vozi.

Spyder fala na informacijama. Sve prema mojim očekivanjima, a freza i malčer ga baš ne maze. Ugodno sam iznenađen s zamjenom sjedala - to obično tretiraju kao mehaničko oštećenje.

Medjimurec, molim te oglasi se. Ako znaš cijenu, molim te javi, a ako ne znaš, priznaj i oprošteno ti je.:partyman:
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
Spyder fala na informacijama. Sve prema mojim očekivanjima, a freza i malčer ga baš ne maze. Ugodno sam iznenađen s zamjenom sjedala - to obično tretiraju kao mehaničko oštećenje.

Medjimurec, molim te oglasi se. Ako znaš cijenu, molim te javi, a ako ne znaš, priznaj i oprošteno ti je.:partyman:

Šta ja znam, puno ljudi pljuje po euromakini, ja mogu samo dati pohvale, izašli su u susret i za servis s nekim popustom i za zamjenu sjedala, e i što se tiče ria i ja ga planiram uzeti u dogledno vrijeme (možda krajem sljedeće godine) pošto će mi trebati jedan traktor bez kabine, i nemislim ništa drugo osim ako ne dođe možda nešto na tržište bolje što se tiče omjera uloženo dobiveno uzimati osim ls-a
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Da se i ja uključim malo ponovno u raspravu trazim jedan traktor od 60-70ks pa sam posla ponudu u "Euromakinu" jutros i sad citam mail cjena sa kabino i klimom (ako dobro citam) 19 000,00eur + PDV cjena recimo jako OK ali pise da ima samo dva hidrauliča izlaza (po mome bi to bio jedan dvoradni) nazalost malo pa sad ako grijesim nek me netko ispravi


nažalost koliko vidim nema gornju vučnu poteznicu
 
Posljednje uređivanje:

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
danas sam iša pogledati jedan jako malo rabljeni LS u60 traktor ima godinu i po i ima nekih 250 sati rada nema se sto reci traktor je dobar za te novce ali malo lagan dobro pregledan gazda je reka da je zadovoljan ali radi samo lagana posla jer ima još jednog new holanda od 80 ks... ovaj samo kosi i skuplja sjeno.... nije reprezentativno...
 
Posljednje uređivanje:
S

Sremac

Guest
Da li u Euromakini ima da se kupe LS traktori, pitam pošto ih ovde kod nas nema već više od godinu dana?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Da li u Euromakini ima da se kupe LS traktori, pitam pošto ih ovde kod nas nema već više od godinu dana?

koliko ja razumio imaju na zalihi U60 (isporuka 7 dana po uplati)
a ove od 80 i 90 ks nemaju čekam ponudu za ovog od 70ks valjda niti ne uvoze:scratch

PS: neke stvari ne razumijem u tim "ponudana" za traktore (govorim opčenito za sve marke) to se toliko komplicira da je nemoguce, za dobiti cjenu jednog traktora (ili vise, nije mi jasno zasto nebim ja mogao dobiti cjenu svih traktora sto neka firma prodaje) trebaju ti barem 3-4 a ponekad i 10 mailova.... a u vecini neke firme niti ne odgovaraju na mejlove....
Po mome bi trebalo dati cjenu traktora sa osnovnom opremom i cjenik dodatne opreme i gotovo ja si slozim sam traktor ne vidim zasto tako kompliciradi.
 
Posljednje uređivanje:
M

Matija539

Guest
Daj stavi jos slika od traktora i snimi neku voznju u traktoru
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako je Međimurec gosp. Modrić, on više ne radi u Euromakini Čakovec. Ja sam poslao jedan upit u Euromakinu Split kad su oglasili jedan traktor, ali nisam dobio nikakav odgovor.
Poslovno???
 

Najnoviji postovi

Na vrh