• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
jel ima netko zadnju desnu poluosovinu ili samo bubanj od poluosovine tj kočnice ali da je dobro srce.
 

kristijan

Član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
80
Evo hvala svim za savjete, traktor je zložen, menjač radi...

i kupio sam ovog LTZ 55, koji sam pravil, za male pare.
menjal sam filtar nafte i moram da čistim rezervoar od nafte.

jer imam pitanje: kako se razkopa filter ulja u motoru? moram menjati ulje u motoru.
 

dadooo

Član
Tu od
8 Tra 2015
Poruka
190
Kljuc 24,ima sraf na vrhu filtera. I skines solju filtera. Kasnije je sve lako. Operi u nafti ili benzinu i to je to.

Послато са LG-H502 уз помоћ Тапатока
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Kad je hladan ide do 4,a kad je vruć ,nebi smio past ispod 1,krajnja granica je 0,9.
Tlak ulja općenito govori u kakvom je stanju radilica,ali opet,na t-40 se tlak može povečat,ali to radiš kad traktor ide na prodaju,pa nećeš investirati u njega

Gdje se povecava tlak ulja, i jel to povecanje necemu steti?
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Kad je hladan bude na 3-3,5 a vruc 1-1,5 bar. Pa bi ga povecao, motor nedimi pali odlicno, ne trosi ulje sve ok. Samo pritisak me sekira.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
Nemoj da te sekira .
Povećanjem bi eventualno mogao dobiti nešto pritiska kada je hladan , što je totalno nebitno.
 

kristijan

Član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
80
Ako motor pali bez problema, ima kompresiju, pelje bez problema ali čudi me oko 140 radnih sati, trošil mi 5 litara ulja. jer je moguče, da ulje troši zaradi zrabljenih vodil ventilov i zrabljenih ventilov? kako se to popravi?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ako glava ni povita, ušlajfat sedeže ventili, nove vođice ubaciti, ventile, poštelati i samo gas. Moguče da spali toliko olja pod uvjetom da nigdje ne gubi.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
Pa jede on ulje i kroz vođice ako ne valjaju , nema gumice pa je to osjetno.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Nemože on toliko ulja jest na vodilicama(radio sam motore na kojima su ventili bili potrošeni do pola)
Nesnabdjeva on toliko i u toj količini klackalice da bi kroz ventile ulje trošio.
Samo da napomenem da se ispušni ventili i vodilice puno prije potroše nego usisni.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
Može vući dosta na ventile , još ako je zračni fiter prljav da vidiš onda kako može da tegli kao magare.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Meni danas puklo crijevo ono malo gumeno što spaja cjev ruskog hladnjaka za ulje,izbacio je ulje u roku odmah,bem ti crevo košta cca 5 kn,al mi žao ulja,promijenio sam ga prije 4 dana.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,085
Još si dobro i prošao , to crijevce je po meni loše konstruisano jer bi mogao i da se zapali ako je motor (pre)vruć.
 

kuvar89

Novi član
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
27
Pozdrav svima ja sam Darko i nov sam na forumu.Imam jedan problem sa ovim ruskim cudom :) izdao me je sada u sred sezone posla.Naime stradala mi je lamela i sve sam rasklopio kako treba medjutim neznam kako da skinem druk lezaj.Dali ima neki osigurac ili kako se vec skida kojim redosledom sa one osovine?Ako neko moze pomoci,hvala.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Prvo povadio viljuške a potom cjeli taj sklop skini sa mjenjača,kad to skineš onda če ti biti jasno kako ide ostalo,cjeli sklop se rastavlja u djelove,obrati pozornost na nosače druk ležaja da nisu rasklimani.
Prvo skidaš ležaj sa osovine pa osovinu vučeš van,potom kardansko ležaj pa poganski.
Budeš shvatio nije tak komplicirano
 

kuvar89

Novi član
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
27
Znaci prvo skinem onu osovinu sto drzi viljusku od nosaca druk lezaja.Pa potom odvijem sva cetri srafa ona sto drze celi sklop?Ako sam dobro razumeo.Hvala na brzom odgovoru
 

Najnoviji postovi

Na vrh