• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

Ltz t-40

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
237
Pred mjesec dana sam stavio nove, i od pocetka ne radi kak bi trebo. Istina nema neke garancije da novo mora bit i ispravno. Cim ulovim vremena budem zamjenio mjesta diznama pa cu vidjet.

sttipa

Dobro znana faca
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
899
Tocno to...neznaci da je ispravna...
Ja sam na kosilici nakon 2 sata rada vratio stari ulozak star cca 20 god.

matozdenci

Aktivni član
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,778
Evo rađen mjenjač na T40 bez polovljenja traktora.hvala Mato zdenci na savjetima. View attachment 30345

View attachment 30346

View attachment 30347

View attachment 30348

Tjesno je za popizdit ali ide.
Eto,super,razjasnili smo taj "mit" o T-40,treba li se,ili ne,poloviti traktor,naravno da se ne treba,ovako ima puno,puno manje posla da se to sve napravi.
U ovom slučaju kod MANC je još jednostavnije jer traktor nema kabinu,a i bez blatobrana je to sve puno pristupačnije.
Lijep pozdrav!!

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
75
Ovi Rusi su projektirani na gorivo sa vise sumpra tako da im dizel sa malim udjelom sumpora steti. Savjet da na rezervar naspere litar ulja

Najnoviji postovi

Na vrh