• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
kaj je moguća tolika razlika u cijeni?

Tko će to znati zupčanik kod difer ima možda 40 kg Mađar mi ga davao za 50 kn krajnici dva za jednu stranu 55 kn imaju 5 kila možda se oču riješit ruskih djelova no to je za mtz ako nešto nema za dva dana stiže iz skladišta u Budimpešti :weedman:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
pozdrav
ja osobno išao barem 6-7 puta,samo jedanput me tražio prometnu od traktora(za slučaj da nije za preprodaju dijelova), i do 2000kn po osobi voziš bez problema.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
pozdrav
ja osobno išao barem 6-7 puta,samo jedanput me tražio prometnu od traktora(za slučaj da nije za preprodaju dijelova), i do 2000kn po osobi voziš bez problema.

Po mojoj informaciji 1000 kn po osobi vrijedi račun od Mađara a taj je:toimonster:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
upravo to- napiše kolko ti treba , a i uzmeš nekok sa sobom za svaki slučaj ako kupuješ za veči iznos
 
P

Pajo

Guest
Koliko je LTZ 55 ks??
Ima kod mene jedan LTZ 60AB (mislim da ide tak oznaka) i veli čovjek da je to točno 70 ks.

Kolega, kud je otišo berač i zašto?? Vidim KC oznaka na traktoru, a to je moja županija.

pozdrav,LTZ je snage 51 kW/71 KS motor 243D,4 celindra
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
još jedna zanimljiva mašina od ltz-a


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jbf7Jll36ZI[/YT]
 

tculetic

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
32
dobra veče da se malo uključim imao sam t40 i prodo sam ga.da točno neradi u kočionom sistemu,
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Regularno ne radi , može da se uključi ali to ništa nije pouzdano , isključi se pri prvom rasterećenju prednjeg mosta
 

tculetic

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
32
I ja se slažem s tom izjavom da nema boljeg .sad imam mtz 820 i da sada proizvode taki t40 kao što je bio samo da mu kabinu spoje na grijanju i zatvore da nepuše sutra bi ga kupio
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Daj ne budite smiješni , LTZ nema nikakve šanse ''protiv'' bilo kojeg MTZa
Osim što mu je motor dobar , tu nemam zamjerki , na sve ostalo imam :icon_e_wink:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
a kod nas ltz t40 ima dobru cjenu u usporedbi sa 52 i 82 mtz-ima.......neznam zašto, iako se meni motor od t40 čini dobar.......

savo, što kažeš na onog ltz 155, jedan takav zglobni od 160ks se prodaje kod nas za oko 11000€
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Ma nebi ja eksperimantisao ni sa njime , jedino ako je KIROVEC onda :icon_pray::(y):
 

t40sb

Novi član
Tu od
22 Kol 2012
Poruka
16
Tunjo slažem se sa tobom,,da ima novi uzeo bi ga,,ali ove godine ako bude novčića ciljamo na mtz82!!
 

tculetic

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
32
t40sb ti dobro znaš šta ti traktori kod nas u ravnici mogu a naročito u blatu spram drugi traktora.:(y):
 

t40sb

Novi član
Tu od
22 Kol 2012
Poruka
16
za nas odličan traktor,,omjer uloženo dobiveno da se nepriča,,,mnogi su sumnjičavi prema tim traktorima ali ko jednom se navikne nikaki problem,,malo nekad i treba zasukat rukave ali sve toliko jednostavno da ako se imalo kužiš u nešto postaješ sam svoj majstor..za mene i moje poslove idealan traktor,,
 
T

traktorko

Guest
Imam t 40 vec nekih 5 god dusa mu izvađena jos davnih dana ja mu sad vadim mast i on nikako da umre sala mala stvarno je to cvrst traktor samo sto je moj bio kod lošeg gazde pa je pun mana a volan mu je najveca sve sam nekako rijesio osim njega kad se ulje ugrije nemozes ga okrenuti niti sa dvije ruke ima li ko kakvu ideju sta bi moglo biti?
 

Najnoviji postovi

Na vrh