• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
Spremanje ogrijeva je u punom jeku. Evo kako to izgleda:
 

Prilozi

  • P1010630.jpg
    P1010630.jpg
    62.9 KB · Pregleda: 596
  • P1010631.jpg
    P1010631.jpg
    59 KB · Pregleda: 573
  • P1010632.jpg
    P1010632.jpg
    75.6 KB · Pregleda: 612
  • P1010633.jpg
    P1010633.jpg
    66.8 KB · Pregleda: 491

t40sb

Novi član
Tu od
22 Kol 2012
Poruka
16
pozdrav,,,ja sam novi član foruma,,,i imam dva komada t-40 i jedan t-25,,,,trebao bih nekih dijelova,,,a vido sam da je neki prijatelj dolje napisao da ima broj od nekog u mađarskoj,,pa bi zamolio da mi da ako nije problem,,,pozz
 

Lovro

Novi član
Tu od
10 Sij 2012
Poruka
20
Na T-25 Glavonja je 18.08.2012. godine napisao:
za sve vlasnike vladimirka nebitno t25 ilit40 ili drugih ima čovjek u Mađarskoj sve djelove za ruske traktore ali bas za sve i čovjek govori hrvatski 1km od granice u Čakovcu nemojte nasjedat na čovjeka u Vinkovcima jel je veoma skup, veli da je sve rusko a onda te opere da te glava zaboli:madmana sve ima duplo skuplje nego ovaj gospodin u mađarskoj evo vam broj Farkaš Tibone:0036-303466862 ja sam se na mučio za djelove dok nisam sazno za mađara ako sam nekom pomog da se ne spređe ko ja. ja sam kupio kod gospodina iz vinkovaca ključ mjenjača za t25 opro me za 150e kod njega košta 200e a u mađarskoj 50e evo vam samo jedne usporedbe
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
ma zvao sam ja toga madjara cisto informativnp skup je on ko sam djavo dijelovi su najjeftiniji novi sad curug covjek em ima sve em je kvalitetno provjereno
 

Lovro

Novi član
Tu od
10 Sij 2012
Poruka
20
Branko, molim te napiši ako imaš njihov broj telefona.
 
Posljednje uređivanje:

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
pozdrav vidim nista se ne desava oko t 40 nije valjda da niko nema nista da kaze mada je mozda i dobro jer su strojevi vjerovatno ispravni
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
0644330105 broj u Čurugu za delove t-40,t-25 i svi belorusi čovek ima sve
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
pozdrav vidim nista se ne desava oko t 40 nije valjda da niko nema nista da kaze mada je mozda i dobro jer su strojevi vjerovatno ispravni

pozdrav
ja sve svoje posložio(uz velku pomoć kolege savorisa),odradio je pripremu drva bez daljnih kvarova i zasluženo je u garaži do proljeća:mrgreen:
osim ako ne izmislimo neku ralice za snijeg:idea:
pozdrav
 

Lovro

Novi član
Tu od
10 Sij 2012
Poruka
20
Moj još uvijek čeka financijske "bolje dane". Sreća je da mi je vladimirec ispravan, pa s njim radim, samo što je i on na kraju snage - više ni OLT-ovu tanjuraču od 20 diskova ne može podići.
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ja sam neki dan predihtovao izduvnu granu jer mi se oni brezoni uništili , sve sam to izmijenjao kako treba i sada je mila majka , ne dimi u kabinu i ne galami onoliko :prayer:
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
pozdrav ja sam priveo uspjesno sezonu ogreva kraju uradilo se neki 300 metara ogreva nije nesto ali sta da se radi od radova na traktpru trebao bih promijeniti lamele pri kraju su i nikako da se nakanim da izvedem auspuh gore jer je sada ispod traktora pa radi kao tenk ...
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
pozdrav interesuje me gdje se mogu nabaviti kvalitetne lamele za t40 i zna li ko koje su im cijene trebam to promijeniti pri kraju je i vucna a i od kardana hvala
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa idi kod ovih što rpekivaju lamele i biraj materijal , ali ćeš i da ga platiš bogovski :finga: ja sam to uradio a moj T40 i ne žalim

Evo meni neki dan puknuo onaj vijak na pracnu od kvačila , danas u Rumi sam kupio drugi i već sam sve smontirao , ostalo samo da se stavi alanser i spoji struja i manometar za ulje
Ujedno sam iskoristio priliku pa zamijenio i bendiks pošto je stari lagao
 

branko-

Član
Tu od
8 Ožu 2012
Poruka
63
ima kod mene jedan majstor sto reparira lamele ali ima jako los materijal radio mi je lamelu na vitlu ali nisam zadovoljan previse brzo se trosi i mene alnaser nesto zeza sporo vergla nosio sam elektricaru promijenio piksne kaze sve ostalo je uredno ali ipak sporo vergla ne znas mozda posto su u rumi lamele pozdrav!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ma nisu lamele skupe ali nisu ni nešto , uglavnom svi ti ferodni materijali za ruse nisu me oduševili kvalitetom , vrlo moguće je da oni nisu predviđeni za naše klimatske uslove jer se veoma brzo ispeku i pregore

Večeras je dovršeno sastavljanje nakon zamjene onoga vijka na pracnu ,sinoć me alnaser napatio kao vraga , ona dva vijka koja ga sastavljaju su dokačivali namotaj statora tako lopovski da sam jedva lociorao problem a veško sam ga i riješio pošto je tu minimum prostora
Uglavnom večeras je provozan :prayer:
 
G

gibanj

Guest
Na T-25 Glavonja je 18.08.2012. godine napisao:
za sve vlasnike vladimirka nebitno t25 ilit40 ili drugih ima čovjek u Mađarskoj sve djelove za ruske traktore ali bas za sve i čovjek govori hrvatski 1km od granice u Čakovcu nemojte nasjedat na čovjeka u Vinkovcima jel je veoma skup, veli da je sve rusko a onda te opere da te glava zaboli:madmana sve ima duplo skuplje nego ovaj gospodin u mađarskoj evo vam broj Farkaš Tibone:0036-303466862 ja sam se na mučio za djelove dok nisam sazno za mađara ako sam nekom pomog da se ne spređe ko ja. ja sam kupio kod gospodina iz vinkovaca ključ mjenjača za t25 opro me za 150e kod njega košta 200e a u mađarskoj 50e evo vam samo jedne usporedbe



taj čovjek je iz OTOKA KRAJ VINKOVACA,da ne bi ostali pomislili da se radi o firmi iz vinkovaca koja uvozi dijelove za navedene traktore,i cijene su sigurno jeftinije nego u mađarskoj,a uz to dobiješ i R-1 račun koji pravdaš ako imaš OPG
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
E neki dan me strefi kvar na T40 , glup da nemože biti gluplji , idem ja kući kad odjednom traktor potpuno izgubi kompresiju , ja onako sav u čudu nemam blage veze šta bi moglo tako odjednom da se desi došlepam ga kući i rasklapam motor

Utvrdim da se zupčanik koji pogoni bregastu osovinu odvrnuo :shock: pitaj Boga od čega , ventil ni jedan nije dohvatio klipa , kako ? pojma nemam , izgleda je bregasta stala u nekom mrtvom položaju
I ona dva vijka koji drže stabilno osovinu na kojoj se okreće centralni zupčanik su se bila otpustila iako imaju na sebi one limiće za osiguravanje , sve to dotegnem i ujedno napravim novu piksnu na tom zupčaniku jer je ona dobila lufta pošto zupčanik nije bio u centru
I vijci na bregastoj su imali limiće za osiguravanje ali su se ipak odvrnuli , izgleda da neko ko ga rsklapa prije mene to nije dovoljno dotegao

Ja kada sam ga već rasklopio onako preventivno odlučim da mu uradim jedno osvježenje , kupio sam leteće ležajeve,karike,ventile,vođice i planiram to polako sutra da sastavljam
 

Najnoviji postovi

Na vrh