• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

M.M.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
M.M. kaže:
Na landiniju su naprijed 380/mislim70 R24

Da, moje su 380/85 R24, potpuno isto, samo ak ti imaš 70, onda su tvoje malo niži profil ;)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Ne mogu se sad sjetit kroz koliko je, pogledat ću u petak, ali mi se po slikama i čini da su tvoje možda malo višlje. Ma nema veze, bitno da one nose balu skoro da ni ne osjete :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jesu, jesu, moje su malo višlje, tak da su tvoje sigurno 70 visine, ma nose, ipak je to 14-tica širina, pa takve imam pogonske na 565, kak nebi nosile naprijed :!: :!: :mrgreen:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
marko hurlimann xa86 kaže:
Na Landiniju su "sportske" niskoporfilne :D 8)
380/70 R24 su, sad sam našao na slici.
Stvarno su niskoprofilne, čudno da to nisu napisali pod dodatnom opremom :D :mrgreen:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Pozdrav ljudi!
Evo mene na forumu nakon dobrih mjesec dana izbivanja. Naime igrom slučaja morao sam se prebaciti na fakultet u Sarajevo (jako duga priča...) i još nisam sredio internet ovdje, a trenutno sam spojen preko wirelessa i kradem nekome signal :D :mrgreen:
Treba sad pohvatati sve nove teme i postove...i probat ću uplodati svoj prvi filmić, u temi oranje (Landini u akciji)
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
tko igra za raju a zanemaruje taktiku završi u nižerazrednom radniku :D (samo šala, ništa osobno)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Da dignem temu iz mrtvih, dvije umjetničke slike:

dsc00048o.jpg


dsc00049jj.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh