• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

M.M.

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
426
Pozdrav!
Evo već neko vrijeme sam na forumu pa reko da se malo predstavim. Zovem se Marko, imam 20 g. i živim u jednom malom mjestu na Bilogori. Studiram geodeziju, a kad i koliko stignem pomažem svojima u poljoprivredi. Bavimo se proizvodnjom mlijeka i sve potrebne hrane za krave. Imamo 12 mliječnih krava i nešto junica. Od strojeva i mehanizacije imamo 3 traktora i dosta priključaka za njih (neda mi se sve nabrajati).
Traktori su:
Landini Powerfarm 105 (99ks), 2008.g, 70 i nešto radnih sati
Eurowolf 554 (55ks), 2008.g, 320h
IMT 540 (42ks), 1980.g. nekoliko tisuća sati

od ostalih strojeva(oni najvažniji):
rolo-balirka Sipma
omotač Metal Fach,
plug 3 br Unia,
prikolica 1-osovinska 4T,
rotodrljača 2,5m
.
.
.
Slobodno pitajte ako nekog nešto zanima.

Marko355

Dobro znana faca
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
3,838
Dobro došao imenjače!!!! kako bi rekli jebote kolko nas ima

Sretno!!!

J

John Deere 3650

Guest
dobrodošao...........
novi landini???????????......... :lol:

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
426
Marko355 kaže:
Dobro došao imenjače!!!! kako bi rekli jebote kolko nas ima

Sretno!!!
Hvala! Istina, ima nas dosta na forumu. :D

John Deere 3650...Da, Landini je star 2 mjeseca,pisao sam već o njemu u temi Landini

B

Bobo

Guest
M.M. Ako vec imas volje, daj poslikaj malo prikolicu sa svih strana...

Koliko je stara prikolica i kak si s njom zadovoljan?

marko93

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,905
dobrodošao... ;)
si stavio prednji hudraulik????

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
426
Hvala svima na dobrodošlici!
Prednja hidraulika još nije postavljena jer mi ne treba do proljeća, a kad bude bit će slike.

Evo slika prikolice za Bobu, koliko sam mogao slikati s obzirom da je u šupi...(i trebalo bi ju oprati). Prikolica je Majevica, trostrani kiper, 2005. god, za sad sam zadovoljan jedino ima jedno malo veću manu pogotovo ako radiš na brdovitom terenu, a to je uski trag kotača (vidi se sa slika da su kotači uži od stranica) pa se treba malo paziti kad je puna, inače je OK prikolica. E da nastavke i šuber smo sami radili...

M

marioJB

Guest
dobro nam došo.ajd stavi malo slika od trakotra. pozz

Mario

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
426
mario 00 kaže:
dobro nam došo.ajd stavi malo slika od trakotra. pozz

Mario
Slike od Landinija su u temi Landini, od IMT-a nemam slika, a danas sam slikao "kineza"

"Kinez" u akciji:

[URL=http://g.imageshack.us/img88/dsc0291

Marko355

Dobro znana faca
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
3,838
Na trečoj slici, kakva je ono rupa malo desno od papučica od kočnica???

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
426
Tu ti je bio nosač od kabine. Kupili smo ga s kabinom, ali smo ju kasnije skinuli jer je bila prebučna i mislim da bi za koju godinu oglušili. Kabinu smo prodali zajedno s tim nosačem i sad moramo napravit neke ploče da se to zatvori, a vjerojatno će tu ić i stepenica.

Najnoviji postovi

Na vrh