• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

M.M.

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Pozdrav!
Evo već neko vrijeme sam na forumu pa reko da se malo predstavim. Zovem se Marko, imam 20 g. i živim u jednom malom mjestu na Bilogori. Studiram geodeziju, a kad i koliko stignem pomažem svojima u poljoprivredi. Bavimo se proizvodnjom mlijeka i sve potrebne hrane za krave. Imamo 12 mliječnih krava i nešto junica. Od strojeva i mehanizacije imamo 3 traktora i dosta priključaka za njih (neda mi se sve nabrajati).
Traktori su:
Landini Powerfarm 105 (99ks), 2008.g, 70 i nešto radnih sati
Eurowolf 554 (55ks), 2008.g, 320h
IMT 540 (42ks), 1980.g. nekoliko tisuća sati

od ostalih strojeva(oni najvažniji):
rolo-balirka Sipma
omotač Metal Fach,
plug 3 br Unia,
prikolica 1-osovinska 4T,
rotodrljača 2,5m
.
.
.
Slobodno pitajte ako nekog nešto zanima.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Dobro došao imenjače!!!! kako bi rekli jebote kolko nas ima


Sretno!!!
 
J

John Deere 3650

Guest
dobrodošao...........
novi landini???????????......... :lol:
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Marko355 kaže:
Dobro došao imenjače!!!! kako bi rekli jebote kolko nas ima


Sretno!!!

Hvala! Istina, ima nas dosta na forumu. :D

John Deere 3650...Da, Landini je star 2 mjeseca,pisao sam već o njemu u temi Landini
 
B

Bobo

Guest
M.M. Ako vec imas volje, daj poslikaj malo prikolicu sa svih strana...

Koliko je stara prikolica i kak si s njom zadovoljan?
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Hvala svima na dobrodošlici!
Prednja hidraulika još nije postavljena jer mi ne treba do proljeća, a kad bude bit će slike.

Evo slika prikolice za Bobu, koliko sam mogao slikati s obzirom da je u šupi...(i trebalo bi ju oprati). Prikolica je Majevica, trostrani kiper, 2005. god, za sad sam zadovoljan jedino ima jedno malo veću manu pogotovo ako radiš na brdovitom terenu, a to je uski trag kotača (vidi se sa slika da su kotači uži od stranica) pa se treba malo paziti kad je puna, inače je OK prikolica. E da nastavke i šuber smo sami radili...

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.


Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
M

marioJB

Guest
dobro nam došo.ajd stavi malo slika od trakotra. pozz


Mario
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Na trečoj slici, kakva je ono rupa malo desno od papučica od kočnica???
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Tu ti je bio nosač od kabine. Kupili smo ga s kabinom, ali smo ju kasnije skinuli jer je bila prebučna i mislim da bi za koju godinu oglušili. Kabinu smo prodali zajedno s tim nosačem i sad moramo napravit neke ploče da se to zatvori, a vjerojatno će tu ić i stepenica.
 
Na vrh