• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MAJICE- POLJOPRIVREDNI FORUM

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
U planu su majice s logom poljoprivrednog foruma.
Glavni organizator je SWIZACH.
Trenutno imam informaciju da će cijena biti oko 50 kn, a možda i manja, + troškovi poštarine.
Napominjem da SWIZACH i ja nemamo nikakvu zaradu po majici.

Majica će biti ovakvog tipa
Obrisan neispravan link.


A logo foruma ovakvog
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
MOlim da se jave svi zainteresirani tako da znamo na koliki broj trebamo računati.

JOŠ JEDNA STVAR
Nudimo mogučnost reklamiranja firmi preko ovih majica,(naravno, uz financiranje majica) tako da molim sve zainteresirane da se jave.
 
F

Fleki

Guest
Ja sam zainteresiran, samo bi logo trebalo malo doraditi jer ne znam da li je moguće otisnuti fotografiju. Da, i nadam se da će biti u XXXL ili XXL izvedbi. ;) 8)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
i bogec hoče majicu, ja sam visok 170 cm i težine 70 kg , to bi bilo M ili S ovisno kak su velike :p :D
a ko je ova djevojka na slici :?: :?: :?: :?:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
bogec kaže:
i bogec hoče majicu, ja sam visok 170 cm i težine 70 kg , to bi bilo M ili S ovisno kak su velike :p :D
a ko je ova djevojka na slici :?: :?: :?: :?:

Imam isto pitanje!
Zainteresiran da!!!
Nego ja sam 178 cm, a 63 kg isto M!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
ajooj al cu imati posla,,,djevojka...a jedna švalerka... :mrgreen:
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
i ja ću uzeti definitivno jednu...samo imam 186cm visine i lakih 96kg težine..vjerovatno XL...bar se nadam
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
mario kaže:
Ja dvije, 186 visok, 86 kg :D

šijem te za punih 10kg... :mrgreen: :mrgreen:
koju ćeš ti veličinu uzeti?

ja ću 2komada uzeti...samo koja veličina....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh