• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Major-orbitalni rasturač stajnjaka

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Obrisan neispravan link.

kapacitet oko 5,7 kubika, rabacuje na stranu vrtečim lancima
 
R

Ratarko

Guest
Zanimljivo , da li je to prikolica za razbacivanje stajskog i kokošjeg gnoja ?
Nikada nisam vidio takvu prikolicu , slična je izgledom kao ona prikolica za pripremu hrane za stoku , zar ne ?
Da li imaš u ponudi vučeni rasipač umjetnog gnojiva od recimo 5 tona koji bi mogao razbacivati karbo-kalk ili možda da može razbacivati i suhi kokošji gnoj , vidio sam jedan takav polovni u švabiji koji je to sve mogao ?

Jel imaš u ponudi normalnu prikolicu za stajski gnoj od 10 tona isto tako da ima mogučnost za karbo-kalk ?
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
ratarko

po mome za taj tvoj karbo-kalk mislim da je najcionalnije uzet vučeni rasipač, jedino je imao cijev za sipanje i ne ploču. Možda je koji stari ostao tamo gdje si kupio RX-e?

mario

to nije ista mašina sa videa, tu komplet tekuča roba na bi dobro funkcionirala, jer trebaju ti lanci da se vrte kako bi razbacivao.

Pošto je komplet zatvoreno ispod ne prlja cestu.
Visina utovara je do 2 metra.

Cijena fco. Istočna Hrvatska oko 6.500 EUR + P.D.V.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Prvo da se ispravim. Cijena je 5.500 + PDV.

Za Ratarka. Kad sam ti pisao gornji odgovor, nisi još detajlnije obrazložio osobine tog Karbo-kalka. Imam za tebe i takav razbacivač, kapaciteta mu je 10 m3, može da razbacuje SVE materiale veoma brzo, digitalnu sliku nemam kod sebe, a imam video.
 

Najnoviji postovi

Na vrh