• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčer reklamacija

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ima nas dosta na toj relaciji ovisi kud ideš, kojom relacijom.
Ajd više neka dobro radi.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
idem najbližom relacijom.znači bihać zagreb m.središće. ako me navigacija neza.ebe.
evo kuda:

 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Odlično prolaziš pored Svete Helene pa se tam možemo nać na OMV benzinskoj javiš se :partyman:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
drago mi je da čujem nešto konkretno a još draže će da mi bude kada nakon vašeg susreta čujem obojicu sa zadovoljnim izhodom
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav svima!

., pogotovo našem forumašu seljačić-u! ki je napokon uspil rešit tu reklamaciju u svoju korist, kako je ustvari i ispravno.-
., svakako puno pozdravljam i našega forumaša slafka!., drago mi je da si izašal čoviku maksimalno u susret, drago mi je da si otkantal tu i takovu lošu firmu ku ste zastupali!...

., evo moj narode!., puno puti sam pisal i divanil o ti i takovi Cineski proizvodi!., svi odreda su mi divanili kako je to dobro., dobro i jeftino!., žal mi je vridnoga CINESKOGA NARODA!., ali moj narode!, ča god sam kupil njiove proizvodnje, kako jeftino, isto tako i skupo., doslovce niš nevalja.-
Navest ću samo nekoliko primjera; kupim na sajmu kišobran., ni izdržal tu kišu toga dana, završil u smeću, kupil jaknu, ma divota predivna, bolja od orginala., metnul je prvi put name, patent - ciferšlus završil u ruki i puklo mi ispod ruke postava, kupil kardan za grablje., nemogu ga metnut na kardansko vratilo traktora tome?!., zazivljem Boga! i majku Božju!., pomalo - čitaj puno se ljudim na ljude, znate i sami ke tvornice - vredjam ji, pomalo psujem., uzmem kardan od Cerjaka!, ide ko u kuminu!!!..., otprilike takovi barem 100 iskustava., a da nedivanim o mobiteli?., nula bodova!...
., kud čovik potroši teško zaradjene novčiće!, tud smeća ko u priči!., a o smradu proizvodov da nedivanim., ma govna niš i nesmrdidu ko ta i takova njiova roba.-

., sretno Vam!., aj Bog!., čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
., lipi pozdrav svima!

., pogotovo našem forumašu seljačić-u! ki je napokon uspil rešit tu reklamaciju u svoju korist, kako je ustvari i ispravno.-
., svakako puno pozdravljam i našega forumaša slafka!., drago mi je da si izašal čoviku maksimalno u susret, drago mi je da si otkantal tu i takovu lošu firmu ku ste zastupali!...

., evo moj narode!., puno puti sam pisal i divanil o ti i takovi Cineski proizvodi!., svi odreda su mi divanili kako je to dobro., dobro i jeftino!., žal mi je vridnoga CINESKOGA NARODA!., ali moj narode!, ča god sam kupil njiove proizvodnje, kako jeftino, isto tako i skupo., doslovce niš nevalja.-
Navest ću samo nekoliko primjera; kupim na sajmu kišobran., ni izdržal tu kišu toga dana, završil u smeću, kupil jaknu, ma divota predivna, bolja od orginala., metnul je prvi put name, patent - ciferšlus završil u ruki i puklo mi ispod ruke postava, kupil kardan za grablje., nemogu ga metnut na kardansko vratilo traktora tome?!., zazivljem Boga! i majku Božju!., pomalo - čitaj puno se ljudim na ljude, znate i sami ke tvornice - vredjam ji, pomalo psujem., uzmem kardan od Cerjaka!, ide ko u kuminu!!!..., otprilike takovi barem 100 iskustava., a da nedivanim o mobiteli?., nula bodova!...
., kud čovik potroši teško zaradjene novčiće!, tud smeća ko u priči!., a o smradu proizvodov da nedivanim., ma govna niš i nesmrdidu ko ta i takova njiova roba.-

., sretno Vam!., aj Bog!., čitamo se ...

momci evo me vratio se nazad iz Murskog Središća,


poneke postove nisam vidio na vrijeme pa nisam ni znao da je kolega na putu kod Sv.Helene a mogli smo se naći jer smo supruga i ja tamo odmarali i pili kaficu.Baš mi je krivo pele.

Sve se riješilo u najboljem redu,bez pretenzija ili bilo kakvog neraspoloženja sa obje strane.Žao mi je da je do ovog došlo jer je Mirko dobar poslovni partner i jako je profesionalan.Obojica smo nasjeli na kineske rukotvorine i to nam je za pamet.Najžalije mi je bilo kad mi se Mirko nije javljao al eto čovjeku je bilo neugodno jer nije znao šta da mi kaže na sve to.
Uglavnom sve se riješilo kako treba,put je bio dug i naporan ali je krajolik bio predivan jer imalo se šta za vidjeti,pogotovo ona čistoća i onako uredni voćari,rasadnici,njive,vinogradi itd...

na granici sve ok.ispuniš papir na jednoj i na drugoj carini,pokažeš malčer,vratiš se da vide da ga nema,predaš papire nazad i razdužiš se i gotovo.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ajd hvala bogu, nije ni čovjek kriv,a eto mi ga osuduli prije reda,,,,,,
Ajd valjda bu prilike u ovom životu da se sretnemo, a dotad živ i zdrav bio :partyman::drinkers:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
drago mi je da je jedna strana zadovoljna , još nam samo fali da čujemo da se SLAFKO oglasi i onda sam i ja zadovoljan iako nemam nikakve veze sa vama

ali bih bar mogo piće popiti :partyman:

jebaše vas kinezi , a šta ćeš kada ih ima mnogoooooooo :finga:
 
V

Vjerni983

Guest
Savo da i tebi nisu kinezi točili gorivo??:finga: :rolfer::rolfer:
 

slafko

Član
Tu od
22 Kol 2008
Poruka
275
drago mi je da je jedna strana zadovoljna , još nam samo fali da čujemo da se SLAFKO oglasi i onda sam i ja zadovoljan iako nemam nikakve veze sa vama

ali bih bar mogo piće popiti :partyman:

jebaše vas kinezi , a šta ćeš kada ih ima mnogoooooooo :finga:

Sve je prošlo kako treba, još da smo bili boljeg zdravstvenog stanja, a ne svi šmrcavi i prehlađeni. Bitno da smo Esadu riješili problem, a sad idemo dalje na onaj možda još teži dio: uvjeriti dobavljača iz inozemstva da to ne valja i vratiti mu to natrag uz istu vrijednost. Bit će malo teže, ali vidjet ćemo što će biti.

Ako ništa drugo barem je bila prilika za Esada vidjeti Međimurje i one voćnjake i njive o kojima priča... :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
eeee , znači ipak su se moja predvidjanja obistinila :D

drago mi je da ste riješili nesporazum i nadam se da ćete obojica u buduće obratiti pažnju na podvale jer kako sam shvatio da ste obojica ''izigrani''
 

Najnoviji postovi

Na vrh