• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Danas naš prijatelj GROF sa svojim pratiocem iz Ogulina forumašem @isalopek opet posjetio Karlovac, pa smo kao dobri domaćini malo sijeli sa njima i prebili koju pametnu. Nažalost zbog obaveza nije bilo mogućnosti za neko duže druženje ali kako se ono kaže "bolje išta nego ništa".



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e kako je lijepo vidjeti naše prijatelje forumaše na okupu uz pivicu.......pa još veseli i raspjevani.ajme majko lipoteeeeeeeeeee:supz:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Onda ljudi jel vrijedi za večeras kako smo se dogovarali :scratch

Hotel Duga Resa 19 sati
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
ja stižem....:supz:,dobil sam slobodno,moral sam sinoć odradit...:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e vidiš kako ima i pozitivnih strana ovog foruma,ekipa iz snova,svaka bi vas punica htjela za zeta,nego jedno pitanje,pošto vidim da konzumirate lokalnu pivu,šta ste skrivali ispod one vrečice od Agromehanike,Lički viski ili nečiji domaći uradak koji ste podrinkali naknadno:partyman::partyman::gitarist::gitarist:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
e za to ispod vrećice moraš pitat @grofa ili @čiku, ja se nisam petljal u njihovu trgovinu :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
da, bilo ti je kao teško:mrgreen:

sve me je znoj probil.....:lol:

za one koji me ne poznaju dolazim u maslinastim hlačama i zelenoj majci sa bijelim prugama,da se ne bi dogodilo da se čekamo stol do stola...:mrgreen:

mane,ti si sigurno na slici do čiksa,u najkovoj majci...:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja stižem, i nadam se da se nikom nebude žurilo!
čiko i ja smo sinoć razvili pakleni plan, nakon 3-će krigle od pol kile vrhunskog točenog piva budweiser
miss-budweiser-w1.jpg

ideje idu same od sebe :lol:

ništa strašno, treba samo malo dobre volje...

vidmo se u 19h! :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
ja stižem, i nadam se da se nikom nebude žurilo!
čiko i ja smo sinoć razvili pakleni plan, nakon 3-će krigle od pol kile vrhunskog točenog piva budweiser n:

kaj nisi ti išao na svadbu.....:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh