• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Pa recimo da bi to bilo ok, no to sad nije tolko bitno. Plan je do sljedećeg ljeta nabavit kosu a onda dalje fantazirat :(wasntme):
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Nešto ovako,,,:(wasntme)::icon_rofl:
Poslje je i kod mene doša motor g150

s0wi1y.jpg


o08g38.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Ovi produžeci osovina za kotače, ima toga za kupit ili je to home made izrada?

Prikolica je prva liga, imao sam zadnji most od jednog peugeota i dao sam ga a bio bi idealan za izradu prikolice:s:
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Mislim da ja imam dva produžetka,,,,,,,,,,ako imam i ofarbana su,,dam ti,,,,,,,,,,,,a ti meni :icon_jook: kad se vidimo.....

Za osovinu nađi bilo kojim zadnji kraj pa uzmi glavčine,,ili ako očeš,mislim da tomo420 ima jednu na prodaju....ako nije velika...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Ma legenda si:icon_pray:

Za osovinu ću pogledat kod kolege, nedavno je skidao sa nekog citroena pa ak nije bačeno možda posluži.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

ja sam imal od audija 80,super lagana,barem tako mislim....:icon_scratch:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Još imaš ili je već dobila noge:icon_scratch:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

otišla kod tasta sa prikolicom......:(think):

imam jednu od tristaća al ta ne ide nigdje,stoji meni za rezervu...
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Fala,,fala,fala lipa na ovemu ča si posla,:(handshake)::(handshake):,a da znaš da je i moj FIAT sretan ko mali psić kad dobije kost...:icon_super::icon_super: cijev ko grom legla,,a sad je ko boca utegnut,,ne kaplje riješene cijevi od nafte i sve ostalo....

Ako ništa razlika u cijevi samo 305,64 kn,,ča ni to lipo..:(n)::nemam :x::x:

A poluga ide na čiščenje i zlu ne trebalo...

A sad da budem precizan,,,,,,,,,,:icon_rofl:eek:no ča ti triba sam naša,,,samo šta su cijevi za proširenje,nači imamo dvije cijevi šestrekut,,a fali sam onaj uži dio šta ide unutra ,da more ič felga na njega,,,tako da bit če slik sutra pa češ vidit...:icon_jook:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Nemaš kaj falit, drago mi je da mogu pomoć kad je potreba da se pomaže. A kaj se tiče Fiata, ma to je zvjerka od traktora i samo ga lipo održavat i davat mu ono kaj mu treba i trajat će jaaaako duuuugo.

Za nastavke znaš kaj treba pa vidi kaj moreš ili nemoreš najti
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Ako ste dobili motičice za kopanje mora ih biti po tri sa svake strane, onda takve produžetke već imate , produžetci su spojeni ispod srednje motičice, izvucite osigurač na srednjoj motičici i razdvojite nastavke ako je zapeklo malo udarite.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Motike sam dobio, baš ću ih sutra komplet rastavit i vidjet
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Kako san i napisa,imam par kompletnih noževa s nosačima,,,i imam te dvije cijevi..

pa ču poslat več po našem poštaru...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Ajd nakon god. i pol da nešto stavim
Aktualne su zimske radosti
fada5bbda84aaf9906aa31968eacf56b.jpg
356d1006a25c10305ff26681ebb13af5.jpg
e469f890e5c1432309056eb312f3f21b.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Da malo dignemo temu iz mrtvih.
Ovih dana se malo mjenjala instalacija na jednom traktoru, ožičenje je stavljeno komplet novo.
d254a712ee304a21fad2215ae58e0c38.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh