• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Da, kod tebe nema ugrađenog razvodnika ispod sijedala kao kod mene. Kako onda imaju riješeno kopčanje crijeva za kipericu? Ti si ugradio razvodnike posebno i imaš to drugačije riješeno ali šta je sa onima koji to nemaju, kako dižu kipu na prikolici?
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Oni koji bi trebali kipat...moraju ugradsit ko šta je na tvom,,,,,,,,to bi i ja bio napravio,,,radi balirke...
Još se razmišljam i da probam napravit T komad di mi je ventil,i moga bi dobit i na jedno i na drugo ulje,,,,,ali o tome ,,čemo razmišljat ako bude trebalo,,za sad ovo funkcionira bez greške...

Ima za kupit i original šta dođe ko kod tebe ispod sica,,,,mada mi nije jasno,.čemu služi onaj čep ispod sica,,na ventilu,,moguče da i tamo nešto dođe..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Dobio sam potvrdu da je taj ventil dvoradni i može se jednostavno priključit dvoradni cilindar kad se na ventil stavi još jedan izvod.

Izgleda da ti traktori opravdavaju svoj naziv Universal jer su stvarno univerzalni i na njih se da svašta priključit i stavit.
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Baš tako kolega,,,,,ali nemoj zaboravit da je on nasstao od mog,,,,,,,,,,,,,:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:,,,,FIATA,,,:(nod):
To kažeš za onaj ispod sica,ko šta imam ja i ti,ili je tvoj drukčiji.
Malo šale ne škodi..:(angel):
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Konačno lijepo vrijeme pa se jučer i prekjučer nešto pokosilo, danas ili sutra nastavljam dalje sa košnjom.


Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Dereš i ti kolega s traktorom,po njivama,neka-neka,bilo je i vrime da se uspije počet kosit..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

A nema predaje, i jutros sam pokosio još jedan komad. Kažu da se nastavlja lijepo vrijeme pa neka se suši. Sutra krećem sa spremanjem jednog dijela koje je pokošeno neki dan.
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

E neka,neka,sve ča se prije spremi,prije si na miru........:(nod):
A vidim da si i traktor registrira,jel i kod tebe broj šasije,na onom zvonu od mijenjača....kod mene je tamo ....
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Pošto kod nas i Afrikanci padaju s nogu od vrućine, ja prek dana odmaram a po noći radim:wink:
 

Prilozi

  • 20130618_214515.jpg
    20130618_214515.jpg
    18.4 KB · Pregleda: 73
B

bosniahos

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Ja svoje livadetine pokosio i sino u sušu spremio,sad kratki odmor i ondak kultiviranje kuruze.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Mislim da je i meni ovo zadnji otkos sijena, ovo za dva dana spremim i onda par dana odmora.
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

:icon_weed::icon_weed: da ne rečeš da se zabilo....a imam i jedno pitanje ako mi budeš moga reč bit ču ti zahvalan........:icon_pidu:

vzyby9.jpg


id4zt2.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

jel to čikin pajzadajz......:icon_question:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Ne, njegov još nije dozrio
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

kod mene je već gotov....još malo ima za branje..
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Ja što sam imao je spremljeno u podrum u obliku raznih prerađevina, bit će duuuga zima pa se treba pripremit :icon_thumright:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,696
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

Imam ih tri vrste u vrtu, jedni su sad pri kraju, ovi na slici sad polako dozrijevaju a od @čike su još zeleni isto kao i on :icon_winkle:
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Pozdrav iz okolice Duga Rese

:icon_mrgreen::(giggle): jao,,,ma ča do tega smo došli,...ajde i oni če sazrijet..:icon_pidu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh