• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
komplicirano, vjenčanje je bilo u 17h,
nakon vjenčanja, večera...
i 21:40 sam krenuo iz Zagreba prema doma....

putem sam ožednio od peke, pa smo žena i ja zvali čiksa na pejvu u Crni mačak :) :partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
komplicirano, vjenčanje je bilo u 17h,
nakon vjenčanja, večera...
i 21:40 sam krenuo iz Zagreba prema doma....

putem sam ožednio od peke, pa smo žena i ja zvali čiksa na pejvu u Crni mačak :) :partyman:

da,jako...:rolleyess:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Eto forumaši moji, jučerašnje okupljanje nas forumaša iz KA Županije i šire prošlo u najboljem redu. Svi koji su se najavili da će doć su došli, imali smo i gosta iznenađenja, barem za neke je bilo iznenađenje :mrgreen:
Zahvala @josi i njegovoj dragoj ženi na kasnije spremljenoj večeri koja je za mene bila iznenađenje,,,, @Grofe fala ti od srca na darovima koje si imao za nas i još jednom fala svima koji su došli. Nadam se da ovo nije bilo prvo i zadnje okupljanje nas forumaša i da ćemo se još po koji put uspijet sabrat na hrpu.

Evo par slika:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with

Uploaded with ImageShack.usack.us]ImageShack.us[/URL]



Uploaded with ImageShack.us
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
:
Zahvala @josi i njegovoj dragoj ženi na kasnije spremljenoj večeri koja je za mene bila iznenađenje,,,, ]

al sam poslije bil žeeedan.....:drinkers:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
a kaj si se onda sramil popit kad te je Josa nudil:finga:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
imali smo i gosta iznenađenja, barem za neke je bilo iznenađenje :mrgreen:
Agent M i Č su uspješno obavili zadatak čuvanja gosta iznenađenja 8)
Ujedno zahvala Grofu opet na darovima i uvaženoj kuharici na večeri ;)
Nadam se da ovo nije bilo prvo i zadnje okupljanje nas forumaša i da ćemo se još po koji put uspijet sabrat na hrpu.
Neki to već redovito rade, na svakih 10t km i ranije :rolfer:
 

frikky

Novi član
Tu od
12 Tra 2011
Poruka
27
Ne treba se bojati da se nećemo ponovno okupiti nakon ovako dobrog jela i pila :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
a kaj si se onda sramil popit kad te je Josa nudil:finga:

ma kod kuće mi se razbuktalo,skoro sam zval 112....ali srećom u frižideru se našlo hladni pivo...:lol:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Bilo je lijepo krasno i slasno , zahvala gospođi na odličnoj večeri .
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a kaj si se onda sramil popit kad te je Josa nudil:finga:

:rolfer::rolfer:

sve je prošlo u odličnom redu, jest da je bilo malo potezanja za pištolj,
pa je onaj ludi ličanin počel vitlat onom dodatnom nogom po zraku,
čiko je samo virio preko ruba stola, ja i snupy smo stisli vino i vodu uz sebe
da ne nastradaju, mtdejac je huškal na fajt... ali sve se to po malo smirilo kad je frikky dreknul:"Dosta!", i svaki je dobil riječ... i potrajalo je to dugo u noć...

:partyman: :partyman: :partyman:

:rolfer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
:rolfer::rolfer::rolfer:

znaš da sam već razmišljal da uhvatim maglu kad su počeli fantazirat :weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
:rolfer::rolfer::rolfer:

znaš da sam već razmišljal da uhvatim maglu kad su počeli fantazirat :weedman:

ma to je od onog njegova sumpora,nešto me tuče opozadi u glavi,od klime nije....:scratch
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e dečki sad vam već zavidim što nisam i ja tu bio.........koliko vidim društvo je bilo pravo pa i nesumnjam da nije bilo veselo....sve vas lijepo pozdravljam i zahvaljujem na ovim lipim slikicama:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma to je od onog njegova sumpora,nešto me tuče opozadi u glavi,od klime nije....:scratch

tuče tebe zenin lakat u potiljak :)
nakon onog nagrađenog vina, ti ideš pivu pit...
 

frikky

Novi član
Tu od
12 Tra 2011
Poruka
27
Ujutro sam se probudio žedan kao graba. Očigledno sam cijelu noć sanjao josix-ove lajte. Greska je jedino sto sam se probudio doma u sobi, a ne u njegovom podrumu. Eh, da sam ujutro bio u podrumu vidno bi plovak pao u bačvi. Josix za takav san si dužan bačvicu 160 litara vina za drugo okupljanje. :)
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Vidim da Vam je bilo dobro i zabavno na okupljanju....kad se prava ekipa nađe onda nastaje lom...i ja sam jedan od onih koji je znao za Grofov dolazak jer mi se sam pohvalio da će "banut" i biti gost iznenađenja......lijepo Vas je vidjet ovako na okupu i daj Bože se svi jednom negdje upoznali....lijep pozdrav svima...
 

Najnoviji postovi

Na vrh