• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nema čekića ak je od punice šuma :finga:
vidim da si sa oba traktora išal :supz:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ha haa.........tako znači........ma i ja bi kod punice al mi daleko.......e da i ona je u vašim krajevima.....vukmanićki cerovac......vi domaći sigurno znate gdje je to.:partyman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
nije šuma od punice, moja je. Pošto sa tim drvima neidem na cestu nego ih samo srušim i dovučem u kladama doma, neda mi se zezat sa lugarom i čekićem.

Suho je sad tako da i fergi može nešto povuć, ima na dva mjesta gdje mi je uzbrdica i zavoj i tu je malo škakljivo za izać al nekako uspije iskopat. Vidiš i sam kaj kačim za njega a kaj za Universala :weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Lako je zamjenit mjesta traktorima za slikanje :mrgreen:

odmah si skužio da je to fotošop......:lol:

ma čiko,boji se on da opet ne polomi poluosovinu,ipak je to ljuta mašina....
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Čiko ne s*ri :axe::axe:
...pa znaš da imam problema sa probavom zadnjih dana :shock: ljuti chili je napravio svoje :lol:
ma čiko,boji se on da opet ne polomi poluosovinu,ipak je to ljuta mašina....
Ma imam ja selotejp pa ćemo ju spojit natrag, a ako se pokaže dobrim možemo i sa švas aparatom malo pripikat osovinu :rolfer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Jedno 7 ili 8 komada je posijano ili posadeno, neznam ni sam :). Ovo je prva koju smo probali i dobra je. Puna ja vode i zrela je, jedino za moj ukus da je malo slada.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a da uz svu ovu sušu ni moga sladora nakupit...
ja ovaj tjedan krećem mjerit slador po vinogradima, da vidim kak se kreče...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
pa da i susjed ubere koju da provjeri slador...:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Jedna lubenica iz domaćeg uzgoja
Taman jedna svježa da se ulije nešto unutra i zabiju slamke :drinkers: ;)

pa da i susjed ubere koju da provjeri slador...:lol:
E koji susjed? U ulici, susjednom mjesnom odboru, gradu, de malo pobliže definiraj :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Sreca pa nemam bas blizu susjede, ako koji i navrati ceka ga iznenadenje:vragek:
 

Najnoviji postovi

Na vrh