• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
ček malo,kaj nemaš ti vadilicu sa ona 2 sita,onu od lani.....:scratch

Poslije se pogostili sa lubenicom iz vrta i šunkicom
fućkaš lubenicu dok je šunka na stolu....:mrgreen:

ko ono vozi bijeli i30 kod tebe...često ga viđavam..:scratch
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Ove god. sam posudil ovu "sunce" vadilicu pošto mi je krumpir bil čist. Zadnja dva tri reda su bila malo u travi al to mi nije smetalo. Ova vadilica je dobra kad nema trave po krumpiru, ako je trava onda se sve namoće oko ovih "grablji" i moraš stalno čistit.

I 30 je od brata, njega ili šogoricu možeš vidjet u njemu, mene jako jako rijetko.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
pa kaj ti nije tvoja bolja nego sunce...:scratch
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
nije moja ni jedna vadilica, to posuđujem. Onaj drugi model sa sitom je dobar ako je krumpir malo zarasal, ne skuplja i ne mota se nigdje trava oko nje.
Ova "sunce" je dobra samo treba znat radit sa njom, većina ljudi ju spusti i nabije gas da krumpiri lete i po par metara okolo a pošto su ove grablje metalne onda ga i oštete. Ja sam na jedva laganom gasu ga vadio i ni jedan se nije oštetio i nije ga razbacalo okolo, gledali smo po mjestu gdje sam prošao sa vadilicom da ga nije ostalo negdje i možda bi na cijeloj ledini nabrao pola kante krumpira.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
mi kod tasta vadimo sa ovom kaj ima sita,jako lijepo radi samo kaj mora biti zemlja suha,ne prevlažna,onda se znala štopati...
mislim da je
mislim da ga onda znam..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
ove godine je zemlja kod nas odlična kad je u pitanju vađenje krumpira. Bez obzira na sušu zemlja je bila rahla i krumpir je lijepo išao van.

Meni nije bitno koja je vadilica, bitno mi je da ga ne moram sa plugom vadit i onda se poslije je**t sa motikom i tražit ga po zemlji.

Imam i video vađenja al nešto me komp. zeza zadnjih par dana pa mi ga neće učitat, jedva sam ove slike postavio :madmana:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
, bitno mi je da ga ne moram sa plugom vadit i onda se poslije je**t sa motikom i tražit ga po zemlji.
:

ja ga vadim godinama sa plugom i nikad nisam poslije kopao motikom...:mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Poslije se pogostili sa lubenicom iz vrta i šunkicom
Šunkicom :scratch
Znači suhi asortiman je na rezervi :lol:
fućkaš lubenicu dok je šunka na stolu....:mrgreen:
Tako je živio govornik :mrgreen:
ko ono vozi bijeli i30 kod tebe...često ga viđavam..:scratch
Što nije bila srebrna Alfa?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Kaj se ti čudiš šunki ko pura glisti :rolleyess:

Nekad bila srebrna Alfa danas se samo spominjala, u 5 mj. je kupio ovaj i30
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Kaj se ti čudiš šunki ko pura glisti :rolleyess:

Nekad bila srebrna Alfa danas se samo spominjala, u 5 mj. je kupio ovaj i30

kaže se ko pura dreku.....:lol:

znači,braco se ponovio,još je friški...
 

Najnoviji postovi

Na vrh