• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja jučer bio kod bratiča, malčirao mu dibelinu, nažalost, kratka snimka, par sekundi...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hFbR_gzin2I[/YT]

on je išao odmah nakon mene izorat

dsc05151y.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Ne, 12" al ga ja nariktam tak da malo više hvata pa izgleda kad okrene brazdu da je 14". 12" inače uzima oko 30 cm, ja sam danas mjerio i ovaj moj uzima dobrih 40 cm.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Jel to sa dvobraznim ore taj tvoj bratić? Ja sam u subotu na tvrđoj zemlji probao sa 533 i dvobraznim 10" i brzo sam odustao. Proklizuje da je to strašno, fali mu težine na zadnjim kotačima i jednostavno mi se nije dalo mučit sebe ni traktor.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
o da, dvobrazni, ne znam kolko cola, ali pići ludi pavur da se sve puši iz dimnjaka,
to ni oranje, to je rally sa 539 i plugom!!

a gume su mu čelovstone....
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
očito je zemlja lagana kad mu tak dobro ide, ili je to zato kaj je pavur???:rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
gle, ako malo bolje pogledaš sliku, vidiš u brazdama travu, a to je zato kaj pavur ore i metar trave... izoral bi i dibelinu da ja nisam došal malčirat :rolfer: :rolfer:

taj komad ore svaku jesen, izgleda mi dosta rahlo...
ja sam malčirao dva reda odjednom, druga spora... u trečoj nije mogal.....
tu je kuruza ručno brana, stabljika ostala cijela...

kad će bit meet karlovačke županije?!
ajmo bando, kaj ste se uljenili?!?!

možda nam legenda opet navrati :D
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
a vidim da ima trave na sve strane, očito i mošt radi svoj posao:lol:

Po pitanju meet-a, meni bi pasalo negdje krajem mjeseca
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
izoral bi i dibelinu da ja nisam došal malčirat :rolfer: :rolfer:
Kaj korijen u zraku a metlica u zemlji? :rolfer:
kad će bit meet karlovačke županije?!
ajmo bando, kaj ste se uljenili?!?!
Ja zovem a ti ništa :shock:
Onda Irish ostaje kod mene, a i gajbica sitnih drva što sam pripremio (ne pitaj, malo sam maka na poslu) :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nečeš vjerovat, al taj je na apstinenciji od maligana...

ajmo papci, zadnji put je snupy platil rundu za sve, oni kaj su kvocali da se drugi sporo vataju novčanika, nek posjete bankomat prije meeta, zna se koji su to :rolfer:

krajem mjeseca, idmo u stvarnu birtiju, pa se izjasnite ko može, ak niš, bumo mane, čiko, snupy i ja zarundali za sve vas :twisted:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Kaj korijen u zraku a metlica u zemlji? :rolfer:

Ja zovem a ti ništa :shock:
Onda Irish ostaje kod mene, a i gajbica sitnih drva što sam pripremio (ne pitaj, malo sam maka na poslu) :rolfer:

vjeruj mi, ako poznaš najluđek čovika na svitu, kad je posal u pitanju, ovaj moj bratić je još luđi....

e stari, pacjenti i podrumi... nemrem se izvuč da i oču!
puno ljudi je ove godine odlučilo napravit vino, anisu sigurni kako to ide, znaju da treba zgreštat grožđe, ali dalje..... :madmana::madmana::madmana:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
časti mane za novo radno mjesto.....:mrgreen::lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
a valjda mi bude ostalo za vino i vodu kad sve poplaćam:roll:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a mogal bi konačno častit i onaj kaj stalno druge huška da plate :mrgreen:

hahahaha a jesam sotona!!
samo bager fali :twisted:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ak je kaj za pit, mogu i ja...:mrgreen:
ak je za delat, njet!

ma kakav posal, jesen je, već je trebalo sve bit gotovo...
idemo PTSP - pit jest pit

:rolfer: :rolfer:

da i ova virtualna skalamerija nećem dobrom pridonese, druženju stvarnih seljaka i onih koji to žele biti.... :rolfer.
 

Najnoviji postovi

Na vrh