• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
"mane" vrlo pametno recimi otprilike precnik remenice velike na masini,i koji ti je motor verovatno spori 1400 obrtaja. pozdrav.

Velika remenica je ona od vešmašine, a motor je od mješalice. Sutra pogledam kolko ima okretaja, neznam ovako na pamet.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ajme majko ti ovim čvarcima zbilja vadiš mast i to pod jeb... pritiskom....:partyman:
 

tonec335

Novi član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
20
malo sam si dao truda sto se tice sprave za cvarke moze se regulirat brzina klipa i jacina pritiska tako da mogu bit cips a i jako masni po zelji
 

frikky

Novi član
Tu od
12 Tra 2011
Poruka
27
Dečki, hoćemo se još sabrat ove godine da manemo koju kupicu plemenite kaplice?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Ovaj vikend ne mogu, preko tjedna mogu svako popodne a drugi tjedan sam na G.O.
 
B

bosniahos

Guest
.

Pamtim još kako sam popio u Jastrebarskom njihov direktor na winter party od motorista iz Karlovca.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Ak je iz Karlovca to je onda "drajsan" direktor je plemenito vino :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Dečki, hoćemo se još sabrat ove godine da manemo koju kupicu plemenite kaplice?

nije loša ideja,tamo drugi tjedan koji dan...:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Pamtim još kako sam popio u Jastrebarskom njihov direktor na winter party od motorista iz Karlovca.

hm, obični nitko nema filma nakon direktora :rolfe: :rolfer:

Koji GO? :shock:
Predbožićna ludnica, najbolje vrijeme za radit :mrgreen:

A dok se vi dogovarate, Roganac boy i ja uredno održavamo bliske susrete treće vrste :lol:


i to sve bez GO :rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Koji GO? :shock:
Predbožićna ludnica, najbolje vrijeme za radit :mrgreen:

A dok se vi dogovarate, Roganac boy i ja uredno održavamo bliske susrete treće vrste :lol:

ko je vidio radit za blagdane......:axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh