• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Markec ukratko..

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pozdrav svima!

Imam 30 godina i živim u okolici Velike Gorice, Hrvatska. Vlasnik sam Tome Vinkovića TV 523 iz 83. godine. Kupio ga je novog moj otac. Inače sam hobi traktorist i mehaničar, koliko mi to dopuštaju vrijeme, novac i znanje. Već neko vrijeme uređujem svojeg Tomu, pri čemu mi uvelike pomaže poljoprivredni forum i Vaši savjeti. Nadam se još izraženijoj suradnji vezanoj uz naše male ljubimce...
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal mladiću! ...

., znači., imamo još jednoga posjednika - korisnika traktora tome!!!, sretno TI! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
ljep pozdrav i dobrodoša...................:partyman: :partyman:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
e da sam bar bliže Zagrebu,pa bi i ja češće zaletio na Hrelić....bio sam lani jednom,pa mi skoro bio bunker premali hehhehe
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
E jbg. i ja sam danas malo šetal po placu. Tražil tipa kaj radi tablice po narudžbi al nije bilo sreče:(
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
E jbg. i ja sam danas malo šetal po placu. Tražil tipa kaj radi tablice po narudžbi al nije bilo sreče:(

Pretpostavljam da znam za koga su..:eek:: Nema ga. Razbolio se i odustao od posla. Ove tiskane u limu se mogu nabaviti preko šofera koji idu van, na austrijskoj granici ih rade po 20 eura.. Dok popiješ kavu, navodno..

A na placu opet milijardu ljudi, čak su i cijene relativno dobre u odnosu na trgovine, a trgovci mekši za cjenkanje..
Na stranu s manjinama, ali kinezi nas dobro uče pameti. Da nije imala kose oči, prodala bi se pod hrvaticu samo tako. Govori jezik bolje od nas..:(wasntme):
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Dobro pretpostavljaš:tractor: mislil sam i sebi uz put narućiti, ali niš od posla.
 

Najnoviji postovi

Na vrh