• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Marko6480

  • Temu pokrenuo Marko6480
  • Datum prvog posta
P

Pajdaš

Guest
Tko ti je izvodio betonske radove na farmi muznih krava i čija će biti konstrukcija?
Vidim da si silose radio od gotovih elemenata, jel to ipak jeftinije od klasičnog betoniranja?
Tko proizvodi te betonske elemente za silose?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
zetor4718 kaže:
a nema se šta čekati kriza u Hrvatskoj je od rata tako da u ovo vrijeme i nije neka ekstra kriza.to je čista izmišljotina tako da bi vas seljake mogli zajebavati i uzimati vam kruh iz usta!!!u svjetu se i nezna da je bila kriza a kod nas tek počinje
:roll:

Marko ovo kod vas se ne zna da li je NASA baza ili farma ;) Svaka čast, strašan posao. Ali to otplatiti...
 
M

Marko6480

Guest
Pajdaš kaže:
Tko ti je izvodio betonske radove na farmi muznih krava i čija će biti konstrukcija?
Vidim da si silose radio od gotovih elemenata, jel to ipak jeftinije od klasičnog betoniranja?
Tko proizvodi te betonske elemente za silose?

betonske radove izvodio je Gedžić gradnja a konstrukcija je drvena Wolf System.
naravno da je jeftinije,klasično bi koštalo cca350 000 kn,a ovi su koštali cca 150 000kn i ti elementi su od Lučko betona!! :D
 
M

Marko6480

Guest
ha,ha,ha,NASA baza :lol: :lol: :lol:

da,strašan posao 8)

nadamo se da će se otplatiti :scratch
 
P

Pajdaš

Guest
betonske radove izvodio je Gedžić gradnja a konstrukcija je drvena Wolf System.
naravno da je jeftinije,klasično bi koštalo cca350 000 kn,a ovi su koštali cca 150 000kn i ti elementi su od Lučko betona!! :D[/quote]

kaj nije Gedžić malo preskup? Znam da on to napravi ok,ali ipak razlika nije mala u odnosu na druge firme pogotovo sad kad nemaju posla.
 
M

Marko6480

Guest
nama nije bio preskup,cijena u odnosu na druge je bila sitna ali posao je obavljen odlično i na kraju ispadne jeftiniji od drugih jer mi ništa nismo morali a kod drugih bi nam još trebalo cca80 000kn za takav posao 8) :scratch
 
P

Pajdaš

Guest
Marko6480 kaže:
nama nije bio preskup,cijena u odnosu na druge je bila sitna ali posao je obavljen odlično i na kraju ispadne jeftiniji od drugih jer mi ništa nismo morali a kod drugih bi nam još trebalo cca80 000kn za takav posao 8) :scratch
Da li ste iskop za štalu radili sami ili je on to sve odradio? Meni se nedopada kaj kod montaže konstrukcije traži još dodatne radnike koje ja moram platiti ili on da svoje ali im je satnica zato boli glava. Na kraju mi sve skupa to izgleda prilično skupo.
 
M

Marko6480

Guest
iskop je bil naš :mrgreen:
kod montaže ti trbaju pomočni radnici jer od Wolfa dođu samo 2 montera a ti imaš svoje "šljakere" jer Wolfovi monteri imaju satnicu 11e i + dnevnicu 300e a mi smo radnike nabavili za 40kn/h :scratch :lol:
 
P

Pajdaš

Guest
Marko6480 kaže:
iskop je bil naš :mrgreen:
kod montaže ti trbaju pomočni radnici jer od Wolfa dođu samo 2 montera a ti imaš svoje "šljakere" jer Wolfovi monteri imaju satnicu 11e i + dnevnicu 300e a mi smo radnike nabavili za 40kn/h :scratch :lol:

jel kod tebe konstrukcija montirana? Jel bi mogel doći malo pogledat štalu ovih dana budući da idem prema tvom kraju?
 
M

Marko6480

Guest
izmontirana je napola i sad je zapao snijeg pa su monteri otišli na vikend kući.
naravno da možeš doći k meni samo javiš kad jer sam u jutro u školi do pol dva jedino sad kroz vikend sam stalno doma pa navratiš 8) :lol:
 
P

Pajdaš

Guest
Marko6480 kaže:
izmontirana je napola i sad je zapao snijeg pa su monteri otišli na vikend kući.
naravno da možeš doći k meni samo javiš kad jer sam u jutro u školi do pol dva jedino sad kroz vikend sam stalno doma pa navratiš 8) :lol:

Ok.Budem planiral doći idući vikend, ali ti se još javim do tad. Blizu tebe imam prijatelja, on je isto stočar pa bumo došli skupa.
 
T

tomonh

Guest
Samo nabavi veliki traktor ja sam isto vukel 4br.sa 155ks pa smo kupili 285 ks raširim ga na 20 cola i gas.troši manje nego 155ks.Netreba ti 6br. jedino ako imaš velike table jel je on vučeni pa iziskuje veliku površinu za okretanje.
Ja sam kolega sa članom Pajdašem kaj je rekel da bude došel gledat farmu.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
tomonh kaže:
Samo nabavi veliki traktor ja sam isto vukel 4br.sa 155ks pa smo kupili 285 ks raširim ga na 20 cola i gas.troši manje nego 155ks.Netreba ti 6br. jedino ako imaš velike table jel je on vučeni pa iziskuje veliku površinu za okretanje.
Ja sam kolega sa članom Pajdašem kaj je rekel da bude došel gledat farmu.

Ajde slike od tih 285 ks 8)
 
M

Marko6480

Guest
tomonh kaže:
Samo nabavi veliki traktor ja sam isto vukel 4br.sa 155ks pa smo kupili 285 ks raširim ga na 20 cola i gas.troši manje nego 155ks.Netreba ti 6br. jedino ako imaš velike table jel je on vučeni pa iziskuje veliku površinu za okretanje.
Ja sam kolega sa članom Pajdašem kaj je rekel da bude došel gledat farmu.

imam velike table ali imam i male pa male orjem s 4br a velike ću sa 6 br :lol:
da svojeg 4br raširim na 22 cola u svojim ilovačama,samo bi mi na traktoru ostali klinovi i kugle :lol: :lol: :shock:
uvijek ste dobrodošli 8) :scratch
 
T

tomonh

Guest
I kod mene su katastrofa zemlje, gore nego kod tebe.
Plug 6 br minimalno 25000eura nepotrebni trošak u ova vremena.
 
M

Marko6480

Guest
da,katastrofa zemlje i cijene :lol: :lol: :lol:

meni je potreban plug i ja ču ga kupiti :roll:
 
P

Pajdaš

Guest
Bok Marko, kako napreduje štala,jesu austrijanci zgotovili posel?
 

Najnoviji postovi

Na vrh