• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Marko6480

  • Temu pokrenuo Marko6480
  • Datum prvog posta
M

Marko6480

Guest
Evo nove štale :lol:
DSC00004.jpg

DSC00005.jpg

DSC00006.jpg

DSC00007.jpg

DSC00008.jpg

DSC00016-1.jpg

DSC00017-1.jpg

DSC00024-1.jpg

DSC00021-1.jpg

DSC00019-1.jpg
 
H

Hurlimann86

Guest
uu marko jako ljepo svaka čast :supz:

za kolko je to komada?

zašto niste stavili konosne zidove na silosima jedino to me malo bode, al ostalo sve je fenomenalno.

staja je stvarno na mjestu ;) ;)
 
M

Marko6480

Guest
za 100komada+podmladak 8)
zidovi su konosni samo se na slici ne vidi jer nisu jako :scratch
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
O Marko to su te makine od traktora...ljepo si to napisao "crvena šminka" :lol: :lol:
Ipak smo mi dva ozbilji poljoprivrednici u našim selima...
ILI NE :scratch :scratch

Nego štala ti je super... :D
bolja nemože biti.... :scratch :scratch
 
M

Marko6480

Guest
tko može biti ozbiljniji poljoprivrednik od nas u našim selima??? :lol: :lol: :lol:
štala mora biti super za toliko para :scratch :scratch
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
pa nitko ne može biti... :D :D :lol: :lol:


normalno kak se veli "kolko para tolko muzike" :shock: :shock:

stavno je bilo puno para....a kolko bude za još ovu farmu svinja ka budete delali.... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: jjjjjooooojjjjj

e da te pitam ona velika prikolica je tvoja ili funtekova?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
onda ok...

bum došel u četvrtak ili petak po nju...ustvari potkraj tjedna...javim ti točno koj dan :D
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ima da zutra poslikaš farmu sad dok je mrežica gore....

nego peš kaj orat? :D :lol: :lol: :lol: još je premokro? :shock: :shock: zemlja se dobro osušila ovih 3 dana :shock: :shock: samo da nebude više kiša...a mislim da bude :D :lol: :lol: :lol:
 
M

Marko6480

Guest
bude slika :mrgreen:
malo se jučer posušilo ali je opet cjelu noć padala kiša i opet sve za j..... :scratch :twisted: :twisted:
čim budem mogao,idemo u akciju 8) :x
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
ali ja ti ljepo velim ... :lol: :lol: :lol: ja ti morem pomoči tak da ja malčiram sa tvojim ursusom a ti da oreš...ili dok dojde nova mrcina da s njim deremo...ako bude potrebna moja pomoč oko toga jednu subotu mogu...ali samo onaj tjedan kad sam na praxi a to je ovaj tjedan a drugi tjedan kad je škola nemogu jer imam u subotu školu....jedino ako očeš u nedelju....no nebumo se ve dogovarali nije vrijeme ni mjesto za to... :lol: :lol: :D :D :D
 
M

Marko6480

Guest
nema problema,bumo se dogovorili 8)
a jbg neče stiči novi :twisted:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
zakaj :shock: :shock: ?kaje odustali ste :lol: :lol: ili je banka odustala :lol: :lol: :lol: :D :D :shock: :shock:
 
M

Marko6480

Guest
neeeeeeeeeeeee :x
htio sam reči da do onda kada pemo orat ne došel :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh