• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Marko6480

  • Temu pokrenuo Marko6480
  • Datum prvog posta
M

Marko6480

Guest
nemam čas za prosvjede :madmana:
veli moj tata da su zatvorili magistralu od semafora prema šilcu pa nadalje :lol: :lol:
da sam išel sa svojim plugom u takvoj gužvi nebi mogo naći mjesta :scratch :scratch
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
jesu,zatvorili su od semafora prema šilcu pa nadalje...tak i treba...baš sam ve malo prije zval tatu veli da se nikaj nisu dogovorili na pregovorima i ideju doma... :? :?


tam bi se zacvikal...strgal bi kabine sa plugom dok bi se obračal... :lol: :lol: :D :D :shock: :shock:
a onda bi bilo :axe: :axe:
 
M

Marko6480

Guest
bor si malo poljoprivrednici počinejo dok čekaju na ulici :prayer:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
ma vraga si počineju... :vragek: :madmana: :madmana:

da bi bar svi išli u zagreb... :D :D
 
M

Marko6480

Guest
kaj bi i ti išel za njima u zg?? :prayer:
mislim da se buju dogovorili pa će prosvjedi prestati :scratch
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
nebi išel sigurno...kaj ti je...ne verjem da se budu dogovorili tak fletno... :? :scratch no i kaj oni se budu dogovorili sa čobanom al je pitanje dali bude on to ispunil... :? :scratch :scratch :scratch :? :scratch :? :scratch :?

se ti ravnaš k meni ovaj tjedan sa massey-om? :D :lol:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
da ,da bumo sve vidli...

A neznam kaj Međimurci čekaju njima je valjda super pa ne moraju iti u prosvjede... :scratch :scratch :shock:

nikaj morti nego vidimo se... :D :D :shock:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
iphone025.jpg

iphone031.jpg

iphone053.jpg
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
bar ste na vrijeme posijali... :lol: :lol: :lol:
...prije ove kiše... :D :D :scratch

to ste sijali ovaj grašak erby?
 
H

Hurlimann86

Guest
a kaj to je sad sijano u ovih par dana ljepog vremena :?: :?:
ili je to slika od prošle godine :?:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
pa kod nas se zemlja osušila pošteno u par dana...pa dobro da ste uspijeli posijati... :D
 
H

Hurlimann86

Guest
ja mislim da je to ipak malo prebrzo posijano jer sad kažu 2-3 dana temp do -5 pa i niže, a to za grašak ne odgovara.

a to ste sijali čisti za sijeme ili sa zobom za sjenažu?
 
M

Marko6480

Guest
sijali smo sa trtikalom za sjenažu 8)
nije me briga jer nisam sijao sebi nego prijatelju :axe:
on je rekao da sijem i ja sam mu posijao :lol: :lol: :lol:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
točno,glavno da si mu posijal...ko ga fučka... :lol: :lol:

nije te briga kak bu izašlo on je izinstirao i ti su mu obavil posao...a kaj buš on je takav čovjek 8) :lol: :lol: :?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
Koja je cijena graška ako znaš, ja islim da bi isto nešto posijal za sjenažu za probu
 
M

Marko6480

Guest
stvarno neznam :oops:
ja sam prije 2god posijal 10ha,zbaliral i tak još stoji,no prošle godine mome prijatelju je ponestalo hrane pa sam mu posudio 70 bala i na dan je dobio 100-250l mlijeka više :partyman: ,ima 50 krava a prije graška je hranio sa ljuljom i veli da su ga rađe jele od ljulja :mrgreen:
 
Na vrh