• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Marko6480

  • Temu pokrenuo Marko6480
  • Datum prvog posta

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
malo sam se splašil...nej me plašiti :D :D :oops: :oops:
onda se razmemo... :supz: :supz:
 
M

Marko6480

Guest
ma nej se plašiti :lol: :lol: :lol:
malo sam se krivo izrazil :roll:
kad dojdu stroji bit će :gitarist: :supz: :partyman: :drinkers:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
onda ti bum ja case-a krstil....!!!!!par krugova okolo farme nebu mu škodelo ili malo u karlovec pa na strugu da radne sate napravimo...da ga razdelamo...makar je on već razdelani...to bude opet "malo crvene šminke"...
o pa mora biti :supz: :partyman: :drinkers: :gitarist: :gitarist: :rolfer:

a dok bude otvorenje farme isto bude :gitarist: :gitarist: :drinkers: :drinkers: :partyman: :partyman: :supz: :supz: :rolfer: ?

ha?
 
M

Marko6480

Guest
moramo se malo pošminkati po selima :weedman:

ma bit će :partyman: :partyman: :supz: :supz: :gitarist: :gitarist: :drinkers: :drinkers: od jutra do zutra i na kraju :toimonster: :toimonster:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
e to se traži.... :scratch :scratch


a kad bu otprilike otvorenje "mini" farmice? :lol: :lol:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Bar niste udaljeni 100km jedan od drugoga da morate tak pisati po forumu..
Postoje privatne poruke za to..
 
M

Marko6480

Guest
marko93 kaže:
Bar niste udaljeni 100km jedan od drugoga da morate tak pisati po forumu..
Postoje privatne poruke za to..

kaj imaš kakve prmjedbe na naše dopisivanje :twisted:
ako te smeta ne moraš čitati :axe:
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
marko93 kaže:
Bar niste udaljeni 100km jedan od drugoga da morate tak pisati po forumu..
Postoje privatne poruke za to..

no zakaj nebi...pa pristojno spitavlem čovjeka...je to njegova tema "o meni"?kaj nije?
viš nije nam dosta ka se vidimo svaku nedelju i kroz tjedan i još se moramo i tu malo spominati...imamo mi još puno tema za razgovor ali naravno od toga na forumu bude negdje oko 10% :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Iritira me kad vidim da su novi postovi u toj temi a kad ono svakave pizdarije pišete..Malo u jednoj malo u drugoj temi..
Za sad sam dobre volje tako da se neču prepirat s nikim..
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
no se bu u redu...ne moraš otpirati tu temu znaš da se mi dva spominamo i to je to... :D :scratch
 
M

Marko6480

Guest
ej,nemoj me natezat za jezik :evil: :evil: :evil:

to su naše teme i možemo pisat kaj hočemo,nečemo tebe pitat za odobrenje :vragek:
i baš me briga kakve si volje :blackeye
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
dečki,nemojte se vi zezat sa nadređenima!!!
Ja sam od vas dvojice pobrisao 8 postova u temi "biološki plin i struja",baš zbog toga jer samo baljezgate gluposti i nabijate postove!!!
Ako se želite "spominjat" kak vi to kažete,spominjajte se preko pp-a,preko msn-a ili se nađite u kafiču pošto se znate i blizu ste si!
Jel jasno???
 
M

Marko6480

Guest
ok,tam u temi Biološki plin i struja smo malo bezveze mlatarali izvan teme ali ovo su teme o nama i mislim da nam nemate pravo "prijetiti"sa brisanjem postova :axe:

i bez toga "jel jasno" jer mi ti nisi ni tata ni mama :scratch
 
T

tomonh

Guest
Vidio sam da ste kalcificirali,čiji je bio ono stroj i di i pošto ste vapno nabavljali...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
i ja se slažem s Markom u vezi onoga biološkoga plina...ali nekaj mi nije jasno...Zašto se mi nebi mogli tak tu razgovarati je to tema o nama a ne o vama bilo kojima na forumu...vi to ne morate čitati....ako nečete.... :? ako očete onda super :D
 
M

Marko6480

Guest
to je bio stroj od kamen sirača i tamo smo nabavljali vapno.
mi smo samo platili prijevoz jer je županija plačala vapno a cijena je bila 100kn/t
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
e Marko,Marko... ti imaš u našem kraju najviše stoke i tak pomali...a na prosvijed nejdeš....mogli bi mi dva oditi do Šilca?? :shock: :shock: ...Funtek je bil z kormikom,Švec je bil z hurlijom i plugom :shock: :lol: :lol: ...veli tata bar su mogli pluge spustiti dole.. :lol: :lol: :D :D .bilo ih je 5-6 traktora sa plugami... :scratch :scratch

a neznam kolko ih je bilo sve skupa :scratch :scratch
 
T

tomonh

Guest
Marko kad ste to kalcificirali,lani sam se raspitival za cjene pa je puno skuplje bilo vapno...daj detalje
 

Najnoviji postovi

Na vrh