• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 283

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
imam masseya,283 radim sa njim u šumi i jako dobro služi,dali ima neko takav i imali kakvih problema.kod mene nekad kad krećem nešta kao zaškripi i dalje dobro, to se čuje u mjenjacu mozda lamela?,šta bi to moglo biti??
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
to svaki put ili pod opterecenjem, prilikom kretanja u vecoj brzini i tome slicno..?
 

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
ma nije svaki puta nekad pri kretanju to traje sekundu i gotovo.nemora bit opterecenje,i ma prazno se to cuje
 

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
ja mislim da ima neke veze sa lamelom ali neznam tocno sta bi to bilo imace dobro vuce neproklizuje
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vjerojatno ovo sto danek kaze, keramicka lamela pa zaskripi dok proklizi malo.
nisi jedini s tim slucajem, kazu da nije nista zabrinjavajuce ;)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
nije zabrinjavajuče tak dugo dok ta lamela ne pojede korpu
 

Najnoviji postovi

Na vrh