• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
ma nikaj nebre opravdati tak visoku cijenu ali kaj kad nemaš nikaj jeftinijeg , svi su sa cijenama tu negdje. jedino je valjda rus jeftiniji :(mm):
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
530
Krumpir spada pod ratarstvo...a sanana kad ti neko da 50% se isplati...a da ga idem sad kupovat sam na leasing pa to su rate da se zmrznes..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ako ti da...tko zna na kraju kaj bude, da mi netko pismeno garantira životom da bude siguran povrat 50 ili više % onda da. Koliko je samo problema i komplikacija bilo s kapitalnima i koliko smo čekali te novce, nesmijem se ni sjetiti.
No, meni jači traktor od 75 ks nebi trebao, tako da gledam nove tipa Farmtrac, a to za oko 250.000 kn sa prednjim utovarivačem i svim što može imati na sebi bi se dalo kupiti, u planu je za 2-3 godine pa onda ko bude kakvih povrata iz EU budemo probali.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,355
Kapitalna su bila savim okej po meni, novce smo čekali godinu dana.

S tim da nisi morao ovakve uvjete zadovoljavati, a provjeri nije bilo nikakvih,
a kod ovoga to neće biti baš tak.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
530
Pa nebres prije ni kupiti nek ti odobre sredstva...tek kad timodobre ides u kupnju a onda znas vec koliko imas pravo
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Postali i seljaci pomodni. Kako volim kad me trgovac gleda u oci i laze kako danasnji seljak ne moze bez tog i tog dodatka na traktoru.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Kolega, svaka ti dala za ovo gore napisano!!!! :)

Ja sam se svadio s jednim trgovcima (nije bitno koji zastupnik) u Gudovcu da su me samo čudno gledali koliko je bilo žustro, naravno nakon par mojih kak to i te netreba na jednomu traktoru, nisu imali više kaj dodati. Reko te priče možete prodavati nekom školarcu koji još nije radio s traktorom.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Pa nebres prije ni kupiti nek ti odobre sredstva...tek kad timodobre ides u kupnju a onda znas vec koliko imas pravo

moreš ići u kupovinu čim dobiš potvrdu od hpa da je tvoj zahtjev potpun i zaprimljen . jedino kaj riskiraš ( ako odma kupiš stroj ) da ti ne odobre sredstva a ti si stroj već kupil
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
To je onda ok, znači predaš zahtjev za određeni traktor na određeni iznos noavaca i čekaš da vidiš koliko ti odobre povrata. Ako nisi zadovoljan s odobrenim iznosom možeš odustati od kupovine, jel??
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
tebi uvijek odobravaju puni iznos potpore koji tražiš ( koji zadovoljavaš po kriterijima pravilnika ) . smanjivanje potpore je moguće tek na kraju ulaganja kad ti dojde kontrola i ako ti utvrdi neke nepravilnosti. odustati moreš uvijek
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
530
Al koliko sam uspel skuziti sad nema kontroli samo papirnato,jedino u iznim slucajevima izlaze van...Newholand pa zato su i je trgovci da ti uvale svasta...ja znam kaj meni treba i tak i kupujem
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Cim bude prilike...

gvsvboj
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Slažem se i ja radije Lindnera.
MF mi uopče nije u nikavom izboru kod kupovine traktora.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Po meni je to jednostavno previsoka cijena prema onome što pruža MF prema drugima sličnim. Ne vjerujem da je toliko bolji i kvalitetniji. Jest da je lijep, savršen, ali opet.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Ima neko iskustva s lindnerom , kak znate da je tak dobar ?
Zastupnik je tu od mene 1 km . prodal je prošle godine 2 ili 3 komada i to komunalnom poduzeću.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
824
Po onome kaj sam ja videl u gudovcu stvarno sam ostal bez riječi kad sam videl lindera, jako mi se svidel onaj model koji se prestal proizvoditi jer nije bil preskup, a imal je svu opremu i ph.
 

Najnoviji postovi

Na vrh