• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

magla

Član
Pridružen(a)
11 Ožu 2008
Poruka
325
Pozdrav,
Imali li aktivan član vlasnik mf serije300 po mogućnosti 365 sa prednjim utovarivačem da se javi na forum

Novajlija

Član
Pridružen(a)
8 Sij 2014
Poruka
312
Pozdrav, znam da sam neaktivan na ovom forumu jer sam morao odustati od hobi poljoprivrede zbog razno raznih razloga, ali sad trebam Vašu pomoć. Kolega je kupio massey fergusona 6130 točnije ovaj, Massey Ferguson 6130. 1997godina. pa ga zanima prednosti i mane tog traktora i ako tko ima kakav priručnik za taj traktor ili tu seriju pa da je voljan podijeliti. Hvala puno, Ivan.

Novajlija

Član
Pridružen(a)
8 Sij 2014
Poruka
312
Eto opet mene vidim nema odgovora ali dali netko zna gdje ima za skinuti radionički priručnik za massey ferguson 6130?? Hvala unaprijed na informaciji.

panonstib

Član
Pridružen(a)
10 Pro 2015
Poruka
80
Eto opet mene vidim nema odgovora ali dali netko zna gdje ima za skinuti radionički priručnik za massey ferguson 6130?? Hvala unaprijed na informaciji.

Na vrh