• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Pozdrav,
Imali li aktivan član vlasnik mf serije300 po mogućnosti 365 sa prednjim utovarivačem da se javi na forum
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
MF,svuda :cool::cool:

59295373_429792381117455_3827739227165032448_n.jpg
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Pozdrav, znam da sam neaktivan na ovom forumu jer sam morao odustati od hobi poljoprivrede zbog razno raznih razloga, ali sad trebam Vašu pomoć. Kolega je kupio massey fergusona 6130 točnije ovaj, Massey Ferguson 6130. 1997godina. pa ga zanima prednosti i mane tog traktora i ako tko ima kakav priručnik za taj traktor ili tu seriju pa da je voljan podijeliti. Hvala puno, Ivan.
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Eto opet mene vidim nema odgovora ali dali netko zna gdje ima za skinuti radionički priručnik za massey ferguson 6130?? Hvala unaprijed na informaciji.
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Eto opet mene vidim nema odgovora ali dali netko zna gdje ima za skinuti radionički priručnik za massey ferguson 6130?? Hvala unaprijed na informaciji.

 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Pozdrav evo mene opet, kolega me davi da pitam a ja uvijek zaboravim, pa evo pitanja dok nisam zaboravio :D. U pitanju je massey ferguson 6130 i sad kad mijenja brzine ima i onaj kraj volana s kojim šalta grupe ili šta vec u A B C D ali kaže da kod njega samo ide u D i niti jednu drugu pa jel zna netko zasto bi to bilo tako, kaže da ima velik hod ali da samo u D ide.
 

gizmo

Novi član
Tu od
15 Srp 2019
Poruka
23
ekipa, trebao bih nekog dobrog poznavatelja masseya.... ako moze kakav kontakt
i jos idealnije je da ni daleko id Zg
hvala unaprijed
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Pozdrav zanima me Massey Ferguson 5465 dyna 4 koje su mu prednosti i mane,u planu mi je da kupim pa pitam
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
278
Ima ga prijatelj s obicnim mjenjacem. 9 soma sati bez kvara nekog, samo po meni jako trom za 120 konja. U brzima da bi u prvoj krenuo s prikolicom, treba nabit gas i pustat kvacilo lagano. I voli papat 😁
Al stvarno kad razmislim, kvarova nije bilo.
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Ovaj što sam pronašo je noviji,al sve me strah kupiti sazno sam da je imao kvarova a ima cca 5800rs. massey-ferguson-5465-dyna-4-nije-uvoz-slika-129000720.jpg
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Svaki se bude pokvario.
Ima hrpu senzora koji su mušićavi i znaju radit probleme.
Sve ovisi kako je prije održavan i kakve si sreće.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Gledam realno,po meni nema veze šta je radio.
Da je 6000 sati orao,ako je mijenjano sve prema uputama i održavano kak treba,bude on orao još toliko.
Ako se krparilo i fušarilo samo da se radi,moglo bi biti potencijalnih problema.
Ja sam iskreno bio a i još sam zainteresiran za 64 i 74 seriju..nedostatak love je glavni faktor.
A tu bez dijagnostike praktički nemaš puno šta raditi.
Ako imaš majstora u blizini,zaleti se do njega ili nazovi i pitaj kakva ima iskustva.
Poznanik ima 6480 seriju,onu prvu,rekao je da izmjena ulja svih,filtera i nekakav senzor šta je koštao 2000kn ispalo ukupno 16 tisuća kuna..
Servis došao doma,sve original dijelovi.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Jedan kolega ima taj "divan" stroj... Ja sam čak bio zagrijan za kupovinu jer je prodavao, ali me brzo odgovorio, a i uvjerio zašto. Trom i skupo-glup za održavanje. Ima glupe kvarove poput nekih brtvila i senzora za koje treba rasturiti pola traktora.
Ali najviše bode ta tromost. Nema srca ni duše, ni najmanje za 120ks. Bolje "reže" Zetor od njega po mojoj procjeni, a vidim da je i kolega terminator99 spomenio tromost.
Navodno je Dyna 6 puno bolji jer je on paralelno uzimao sa stricem traktor, njegov je Dyna 4, a stric je uzeo Dyna 6.
 
Na vrh