• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
oooops :!:

Moje pitanje još čeka!!!!!!!!

dakle, koliko je konja MF 8280 Extra , znači onaj traktor iz videa o svjetskom rekordu u oranju?????????????????????? :?:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
marko hurlimann xa86 kaže:
i si ga povukao????
i šofer je neki lik izabere največe blato.. :blackeye


Koliko sam ja po videu skužio mislim da nije. TD samo skakuće...ipak je to teret...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Marko355 kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
i si ga povukao????
i šofer je neki lik izabere največe blato.. :blackeye


Koliko sam ja po videu skužio mislim da nije. TD samo skakuće...ipak je to teret...
Jesam, samo tu nismo krenuli istovremeno, ja krenem on stane. Pa je snimatelj ostavio snimanje, i dao nam znak za kretanje. I još smo vratili se 1 m u rikverc i sa zaletom smo izvukli.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
to je nekih 98 ks ako sam dobro njemca razumio i da zaprodat ti je al u njemačkoj i cijena ti je 26000e
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
nemam pojima al gore su rabljeni traktori skupi ko sam vrag. imali su jednog 3080 1990.god i cijena mu je bila 18000e. tu gdi je i taj mf a nisu ni gdrugdje puno jeftiniji
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Traktor mi je zakon, dvoljno jak, ne prevelik, ima utovarivač i prednju hidrauliku, sve ko iz snova, samo da su mi ti novci za mjesec dana bi bio kod mene u dvorištu!!!!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
vjeruj mi traktor lijepo izgleda al nešto ga struja zajebavala. kapčio sam rotodrljače pod njega kao što vidiš i nisam mogao spustiti hidrauliku ni podiči pa sam ju mehanički sastrane spustio i podignuo
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čekaj, to si ti bio gore u njemačkoj, kada???

ma struja se riješi, nego mene bi on služio još 10-tak godina bez greške!

Kaj ste kupovali gore?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da ja sam bio gore ovo mi je od cure djed iza traktora a tražili smo sve i svašta oni ti uvoze pa prodajeju. kupovali smo rotokose rotodrljače siječice prikolice za gnoj i cisterne okretače i to. pa da smo naletjeli na neki dobar a jeftin traktor uzeli bi ga. al ništa što bi bilo donekle dobro. zetora smo tražili 7745 al zetora nikakvog nismo našli. kojig got njemca pitaš za zetora najprije ti se nasmije i onda veli da takvog smeča neče imat na dvorištu da je to sranje od traktora. jedino je taj mf bil u solidnom stanju al paprena cijena i s tim da ga jebe nešto elektronika
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A ma ne neki, svi gore luduju sa tim cjenama rabljenih traktora!
ja ganjam nekog Fendta tak oko 100 ks i da je od 1995 pa prema gore, al nema nikaj normalno, drže im cjene iznad 20000 eura non stop!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
U jako sam velikoj dilemi, do ljeta bi trebalo uzeti neki jači i bolji traktor od imt-a 565, gledamo ja i stari polovne MF-e i Fendt-e, pa malo razmišljamo o novoj Sonalinki il Belarusu, vidjet čemo kaj čemo, bitno da je SAME kod mene! :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
da to je ok. ja sam s najebo s mf 3080 al sad kad sam ga složio nema tu zajebancije udoban je teške poslove obavlja bez greške i sad ide ko zvijer. navinem mu muziku i udri u orenje rotiranje baliranje ili kaj več
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
FENDT voćar/vinogradar, košta 45.000ojrića, bez neke ekstra opreme... zvao početkom ove godine i tako ljudi kažu
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
ŠANANA IMT 565 kaže:
U jako sam velikoj dilemi, do ljeta bi trebalo uzeti neki jači i bolji traktor od imt-a 565, gledamo ja i stari polovne MF-e i Fendt-e, pa malo razmišljamo o novoj Sonalinki il Belarusu, vidjet čemo kaj čemo, bitno da je SAME kod mene! :mrgreen:

Uzmeš si novi neki i miran. Ako si u susavu pdv-a dobiš 22% i kapitalna i dode ti ko bolji rabljeni
 

Najnoviji postovi

Na vrh