• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Bobo kaže:
aha, ljutko je "ferac" a MF je raketa... pomijesao sam imena ;)
od šanane je raketa same, moj massey je munja :!:

tak dobro grijanje radi da te boli glava mjesec dana zbog nagle promjene temperature :mrgreen: imam 2 stakla na ferku :mrgreen: odozdola vuče zrak da je milina, sam što se ne zalediš

sutra če alen s njim u polje :!: a ja i kum njegov u šumsku vilu na piće sa munjom :!:
 
B

Bobo

Guest
bogec kaže:
Bobo kaže:
aha, ljutko je "ferac" a MF je raketa... pomijesao sam imena ;)
od šanane je raketa same, moj massey je munja :!:


Odustajem... Posenilio sam totalno.
 
A

Alen

Guest
Al gumica radi..... Naljutili smo glavne i odgovorne!
Daj da se bar dogovorimo tko če platit....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Joj kaj rasipa kukuruzu, mada bolje i to neg ju prodat po 35 lipa!

Jel imaš koju slikicu od tog nedjela, internet mi je spor pa nemogu video pogledat :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
marko hurlimann xa86 kaže:
i si ga povukao????
i šofer je neki lik izabere največe blato.. :blackeye
Jesam, samo neznam zašto me nisu htjeli snimiti do kraja.
To je MF od našeg člana IvanMF. ;) pogledaj u podforumu "o nama" ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
ŠANANA IMT 565 kaže:
Joj kaj rasipa kukuruzu, mada bolje i to neg ju prodat po 35 lipa!

Jel imaš koju slikicu od tog nedjela, internet mi je spor pa nemogu video pogledat :mrgreen:
Nemam nažalost, nisam ni ja zadovoljan sa snimkom jer prekratko traje, ja sam bio vozač u TD-u.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znal sam da je to mf od Ivana, ta plava prikolica mi je jako poznata, uvijek ju vidim kod njega u dvorištu na početku novigrada, čini mi se da ima i još jednu srebrnu :mrgreen:
Jel još drže kokoši il su prešli u ratarstvo?, ne vidim više onu tablu ''prodajem jaja'' :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ja mislim da nije namjerno, al se prevario glede puta, baš je neki jarak, al da je išao bolje ulijevo možde nebi upao!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ŠANANA IMT 565 kaže:
ja mislim da nije namjerno, al se prevario glede puta, baš je neki jarak, al da je išao bolje ulijevo možde nebi upao!
čuj baš da su ga simali kad je vgrezev :scratch :scratch malo čudno :blackeye
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A možda i je onda namjerno, vjerojatno je mislo da če proći tuda i biti faca, al se zahebo i to dobrano :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , al sad bude znal, nebi se ja igrai s takvim teretom, nije to 6 tona kukuruze, to ima malo ohohoho više od toga!PAMET U GLAVU! :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Bar nije napravio neku veliku štetu pošto je kukurz 35 lipa :mrgreen:
i nije ni prikolica za šalu ;) 14 tonka možda :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobro je, to smo raspravili, ipak je ovo MF tema, pa nek se nastavi u tom smjeru!!!!!! :!: ;)


Da vas odmah pitam: Koliko je konja MF 8280 Extra, onaj stroj koji je iz videa obaranje svj. rekorda u oranju? :?:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
ŠANANA IMT 565 kaže:
ja mislim da nije namjerno, al se prevario glede puta, baš je neki jarak, al da je išao bolje ulijevo možde nebi upao!
Na tom mjestu je malo uzak put, pa sam htio snimiti kako će se provuć, no nije mu uspjelo ;) malo se osramotio. Još mu je veća sramota jer sam ja sa TD-om izvukao istu takvu prikolicu bez pomoći :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
ŠANANA IMT 565 kaže:
Znal sam da je to mf od Ivana, ta plava prikolica mi je jako poznata, uvijek ju vidim kod njega u dvorištu na početku novigrada, čini mi se da ima i još jednu srebrnu :mrgreen:
Jel još drže kokoši il su prešli u ratarstvo?, ne vidim više onu tablu ''prodajem jaja'' :scratch
Srebrna je moja, a i ova plava isto nije njegova, nego njegova je ona troosovinska.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Danas sam bio u novigradu, vidio sam neku srebrnu troosovinsku, neku zelenu dvoosovinsku i čini mi se onu plavu, sve su bile kod njega u dvorištu!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
ŠANANA IMT 565 kaže:
Danas sam bio u novigradu, vidio sam neku srebrnu troosovinsku, neku zelenu dvoosovinsku i čini mi se onu plavu, sve su bile kod njega u dvorištu!
zelena dvoosovinska je moja.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Dobro je, to smo raspravili, ipak je ovo MF tema, pa nek se nastavi u tom smjeru!!!!!! :!: ;)

Vratite se na temu!!!!!!! :evil:
 

Najnoviji postovi

Na vrh