• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,568
Skupo i nije. Nije to dio koji odlazi svako malo. Uz normalno koristenje nadzivit ce ti traktor.
Ako je sve ostalo ok, kupi i vozi dalje. Ima i gorih stvari za podvalit.
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Pa da rekli su mi da moram dati im avansa ehhh ja bi to sutra odmah uradio da se moze preko banke uplatit, tekuci racun i cao
a posto se ne moze traze da licno donesem pare i da im dam na ruke
I oni ce naruciti, ako kojim slucajem ne bude pasalo nema povvrata novca( nemam para za bacanje glupost najveca )
Kao npr koje druge trgovine ZJ
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,355
Spomenuli su ti Jakopica, imaš uvoznike MF-a (Grapak, servis), odnosno Austro-diesel.
Malo se raspitaj, jer cijena od 1200€ mi liči na cijenu cijelog rabljenog mosta.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Kaj se tice MF ovih ducana tu je najbolji i najpovoljniji Terra diesel a Grapak je najskuplji a i nemaju nis drugo osim filtera i ulja...ovo sve narucuju i cijena je uvijek visoka i to puno visa od konkurencije...znam iz iskustva
A hadrovic je malo zeznut ali je stvar u tome da kad niko nema djelova on ima jbg....i nas je osobno izvarao i rekli smo nikad vise k njemu i jbg opet moras ići...
Ajde zovi Terra diesel pa pitaj moze biti i jeftinije mozda
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
683
Kad vec moras izvalit tolike novce malo se raspitaj da ti neko to pogleda u italiji,njemackoj ili austriji,i kakve carine porezi i ostale karafeke sta se sve prenese preko grane bez placanja a ne taj mali dio sto stane u jednu djacku-skolsku torbu..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,355
..
A hadrovic je malo zeznut ali je stvar u tome da kad niko nema djelova on ima jbg....i nas je osobno izvarao i rekli smo nikad vise k njemu i jbg opet moras ići...
A koga taj nije prevaral???
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Hehe istina
I kolegu mi je isto izvaral rekel je kolega da vise nebu ni srafa pri njemu kupil...
I jos sam od ljudi cul svasta....
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
515
Moj je savjet da ipak pritegne ovog mahera koji mu je traktor i "poklonio", jer po pisanju taj stalno uvozi traktore, pa za 1200 eura kupiš cijeli rabljeni most.Taj "prodavač", ako je i malo čovjek bi ti trebao pomoći nabaviti drugi dio, barem vani ima takvih Fergusona z dijelove.
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Pricao sam covjekom sto mi je prodao i on je u Njemackoj dolazi tek krajem februara :)
Naravno otici cu i njemu jer ja sa traktorom nisam radio ama bas nista dotjerao ga kuci malo probao kako ide po cesti uz brdo itd. Sutra dan otisao isto tako i okretao se na cesti i puklo(nije bilo nikakvog opterecenja ili nesto da je radio :S ). Sad ste me jos vise sa ovim Hadrovicom "prepali" da drugacije ne kazem ...
Zvao sam i tiere diesel kako bjese firma i poslao sam i njima slike pa ce mi javit za koji dan...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,355
Nemoj mu avansirati, jer te bude onda natezal s cijenom.
RecI mu nek naruči ak hoće i da ćeš doći, preuzeti i platiti 1000E.
Nategni ti malo njega.

Taj sam ja. Naručio neki semering. Rekel je da košta 500kn.
Kad sam došel, rekel je 600kn.

Nekoliko godina kasnije identičnog sam platil nekih 300kn i Lager Commerce-u.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,355
Kad nisi k njemu ni išel. Sve koji su ga zaobišli još nije prevaral.
 

VjekoslavAD

Novi član
Tu od
22 Tra 2015
Poruka
5
Probaj se javiti u INTERKOMERC oni su ti u Šamcu rade preko Austro Disela
0038765585672 ili fiksni 054620070
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Ja ne bi dao tolike novce samo za taj dio,radije van na šrotove i za iste novce uzeti cijeli trap i imati hrpu rez.dijelova.
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Narucio sam kod Interkomerca bio sam danas kod njega 1100 eura sve ovaj dio sto mi je otisao + 3 semeringa sto su pukla
Jbg valjda nece vise pucati meni toliko nije potreban utovarivac pa se nadam da nece biti problema
Hvala svima koji su mi pomogli ....

Imam skice dobio sam od njega komplet sheme prednji trap postoje 3 vrste
Miljenko Hadrovic mi je poslao na meil. Opet covjeku hvala izasao mi je u susret sto se kaze...
A ovo mi je jeftinije necu ici u Hrvatsku + dobijam semeringe u sklopu te cijene
A kod Hadrovica je 1000eura kuciste + semerinzi posebno
(Veliki semering kosta 138 eura i jos 2 mala po 43eura ).
Interkomerc dobra firma od svih sto sam obilazio najozbiljnije su se posvetili tome sto rade...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
12784223_977366209015182_1014197401_n.jpg


12767391_977366215681848_418415989_n.jpg


Paket stigao danas na posao :))
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Pazite kad budete nabijali semeringe,trebalo bi alat istokariti.Skupi su da bi ih se zeznulo pri montaži.
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
4 semeringa preko 250 eura :D
Ima bit ce mehanicar, eh sad me bas zanima koliko ide ulja u redukotor glavni a kolliko u ovaj sto prolazi kroz felgu....
 
Na vrh