• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
U pitanju je Massey Ferguson 3670 imam problem desilo se to da ne rade poweri i nemogu ništa,ne gore lampice na tabli...
Zna li netko šta bi mogao biti problem?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Probaj sve spojeve mase pregledati.
Također na koliko puni alternator?
Osigurači su pregledani-ispravni?
 

Cuky098

Član
Tu od
24 Lis 2016
Poruka
31
IMG-20200418-WA0008.jpg IMG-20200418-WA0008.jpg Mf 6170 nakon voznje 15 km upali ovu lampicu,kad se ugasi traktor i upali ne gori više.dal mozda signalizira izmjenu ulju u hidraulici? I da li moze inin transhidrol jd 50 u njega?
 

Cuky098

Član
Tu od
24 Lis 2016
Poruka
31
Dynashift. Ulja ima,onda može biti filter jer ga nismo mjenjali,traktor je kupljen prije 4 mj.
Zato sam i pitao dal moze jd 50 u njega ili samo orginal mf? Razlika je duplo u cijeni,inino oko 2000 kn mf ulje 4000 kn.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Neću tvrditi da neide jd50,ali raspitaj se pošto je dynashift u pitanju...
10w40 čini mi se.
Vjeruj mi ulje je najjeftinijana stavka ukoliko se desi neka havarija zbog neadekvatnog ulja.
 

Cuky098

Član
Tu od
24 Lis 2016
Poruka
31
Od 3 servisa,2 su predložili orginal ulje a jedan jd 50. Pa sam naručio Mf power hc 10w40 i filter...
Za sada u 4 mj. Sve je u redu s traktorom,fino se šalta i sve radi,vjer.je do filtera jer na leru digne punu krokodilku gnoja...
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Pozdrav,

Molim Vas za mišljene za traktor iz linka, zvao sam čovjeka.. kolko sam skuzio baš nije upućen previše u traktor. Trebao bi imati dyashift 4, ne vidim na slici koji je to mjenjač. Ne kužim baš taj prijenos brzina tj. kolko ima kojih brzina. Meni bi bile potrebne super spore koje imam na 3070. Cijena bi još nešto išla na dolje.


 

johndere6115

Novi član
Tu od
30 Ruj 2019
Poruka
5
Poštovani dal moze vas broj za kontakt, jer imam i ja slicnu situaciju na john deere, isto nekaj struze prilkom naglog kocenja na desnoj strani

Ili mozda neko zna sta bi to moglo strugat, znaci prilikom kocenja cuje se kod zadnjeg desnog kotaca da nesta struze kad se jace stisne kocnica, hvala
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Ovlaštenog servisera platite, posao će biti dobro napravljen, imate garanciju, a ovako kemijanje u pravilu uvijek na kraju bude skuplje....
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A jesi nam ti neki pametni🤦‍♂️
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
A jesi nam ti neki pametni🤦‍♂️
Ispravljati budalaša nema smisla jer će se budala na tebe naljutiti, gledaj da ukažeš mudrom čovjeku, on će ti biti zahvalan.... Lp, gospodine....
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
Massey Ferguson 235 4x4 je u pitanju, problem sa odvajanjem drugog stepena. Prvi stepen radi fino ali nemam kvačila za kardan.Kad pretisnem kvačilo traktor stane ali ne mogu upalit kardan normalno već kad ga upalim on se odmah počne okretat bez obzira na kvačilo. Šta je problem ? Koliko znam on bi trebao imat dvostepeno kvačilo.
 
Na vrh