• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Međuredna obrada

I

Ivan_Kos

Guest
decki ako trebate sta od vinogradarsko-vocarskih strojeva ili opcenito bilo kakve mehanizacije, nazovite ovog covjeka, ima sve i sam radi po mjeri i po dogovoru i zbilja nije skup! kvaliteta je odlicna, izrada jos bolja, radio je strojeve i popravke za Enjingija a ja sam prosle godine kupio od njega plug za vinograd za naoravanje i odoravanje i odlican je. ima i strojeve i nozeve na ticala, freze i drljace, biras glave po izboru i to je s obzirom na cijene ostalih unutarrednih strojeva koji se nalaze na nasem trzistu pravi jeftinjak.. 8)

mozete se slobodno preporuciti na mene, recite vinogradar Ivan iz Popovace, znat ce on a mozda dobite i kakav popust.. ;)

Adam Greguric, 098 253 600

ps. cugu cete mi platiti kad sklopite posel.. :mrgreen: :mrgreen:

pozdrav!
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Dali netko zna dali taj čovjek iz Creta Bizovačkog još radi bočne freze na ticala, ako ne dali netko zna jel reduktor od rasipača dobar za pogon ovakog stroja

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=nzoBrBiA8Qs[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh