• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mehanička radionica za pile

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Da stvarno. 55 serije imaju plastičnu usisnu granu. ak se ne zamnjeni komplet bude zaribala.
I da ima majstra kaj samo zamjeni bat i jovo na novo.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Dobar zamjeski set za reparaciju košta 35 dollara ili manje, zavisi što ti sve treba. Ja sam oživio zaribanu 350 sa klipom i cilindrom od ovog prodavača za nekih 130kn i pila radi fenomenalno već 3godine, a ne štedim je ni malo.

Znači kupi, daj majstoru ili još bolje sam složi.

link od prodavača, s time da bih ja ležajeve fag i semeringe neke bolje.

 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Je Kina ali radi ok.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Na otpadu nađem JONSERED 530 bačenu , kupim je za 8 evra a kompletna i solidno izgleda na oko , biće zimus šarafanja.

Obzirom da imam istu takvu vrijedi pokušati i ovu oživiti , ako ne uspije operacija onda imam jednu za rezervu.

8 evra ........ , smiješno.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Dobra stara pila. Opcija je da staviš veči cilindar i klip.
 
Posljednje uređivanje:

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
970
Konačno sam složio husqvarnu 55.
Kostala je me 650kn.Klip i cilindar zamjenski..Karburator i prirubnica..
Malo prije sam ju složio pali samo sutra jos podesiti karburator i mislim da Ce biti dobro
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Gdje je taj otpad, da imam i ja za dijelova.
Pila danas sređena i radi uredno . Malo sitnica i jedna membrana zamijenjena i to je to , čak sam polovnu membranu stavio jer mi bilo mrsko ici u trgovinu.
Još samo onaj vijak za natezanje lanca da stavim i može da se proba u rezanju.

Lokacija otpada je i dalje tajna :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Najnoviji postovi

Na vrh