• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mehanička radionica za pile

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ma nešto u tom smjeru, čak razmišljam onaj grubi pijesak ko heljda, jer ovo čudo ima jako kompliciran spremnik pa se bojim da nebum mogel van isprati....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
61dinica je dobra motorka , vrlo mi se svidja
baš sam jučer radio sa njom malo od kolege je , eno slike u temi ''radovi u šumi...''
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Sad mi je jasno zakaj toga kod nas nema, hebiga, nema šeika kod nas....
Pa kaj je to tak jeftino da se isplati...
Čekaj to je ono nisko oktansko gorivo kaj moraš kad staneš auto macolom gasiti...
 
Posljednje uređivanje:

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
neznam čega je nusproizvod i koliko ima oktana...ali ako trebaš nešto oprati od nekih teških naslaga u mehanici samo ostavi preko noći u gajzu i sutra se cakli kao novo, navodno jedan uvaženi mehaničar iz šire okolice tako skida garež sa klipova
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
neznam čega je nusproizvod i koliko ima oktana...ali ako trebaš nešto oprati od nekih teških naslaga u mehanici samo ostavi preko noći u gajzu i sutra se cakli kao novo, navodno jedan uvaženi mehaničar iz šire okolice tako skida garež sa klipova
Skida mali ko lud.
Nekad (još dok sam se s tim bavil) je jednom momku skinulo i karike sa klipova, a gde onda nebi garež
 
A

Alex123

Guest
Da li neko zna gdje bih mogao nabaviti cilindar za motorku echo cs-500evl??

poz
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Dobre pile iz dalekog Japana, al na ovim prostorima gotovo ne poznate. Nažalost ne mogu ti mnogo pomoći po tom pitanju...Meni trenutno na pamet pada američki "ebay", jer to su tamo jako poznate pile i dobro zastupljene, a ima negdje na forumu opis korištenja Ebaya...Eventualno da pitaš kod dobrog Husqvarninog dealera, jer znam dakoriste pojedine Echo pile pa možda...Sretno!
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
bem ti pa ova pila echo izgleda kao da su se poje.ale stil 051 i neka huska:axe:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Kaj ćeš...Japan i dizajn ne mogu u istu rečenicu, ali ostalo ko bombona:mrgreen:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
ma nek je pila i najbolja na svijetu ali:madmana:...:madmana:...:madmana:
pa kako to netko kupuje motorku a ne razmišlja malo unaprijed, po meni je takvo što kupovati isto kao ŠAH-razmišljam 5 poteza unaprijed:!:
 
O

Odessa88

Guest
Koje ulje koristiti za podmazivanje lanaca??Dal kupiti ono sto je nemenjeno bas za to kao Testerol ili moze i neka druga ulja???Hvala
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Koje ulje koristiti za podmazivanje lanaca??Dal kupiti ono sto je nemenjeno bas za to kao Testerol ili moze i neka druga ulja???Hvala

Ja derem u 070 i u 051 staro otpadno ulje što mi ostane od zamjene ulja u motorima traktora kosilica...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Koristim kaj mi dođe pod ruke, trenutno SAE30. Ovu gornju metodu nisam probal niti ne mislim:shock:. Makar, čini mi se, da su namjenska ulja za lance jeftinija od ostalih tipova ulja
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Koristim kaj mi dođe pod ruke, trenutno SAE30. Ovu gornju metodu nisam probal niti ne mislim:shock:. Makar, čini mi se, da su namjenska ulja za lance jeftinija od ostalih tipova ulja

samo vi nastavite sa motornim uljima.....pogotovo starima....poslije će bit upitnika:confused::confused:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Možda za 50 godina, no tada se ionako neću imati kome žaliti....
 

PUNISHER

Član
Tu od
28 Svi 2011
Poruka
84
evo decki lijep pozdrav, samo da vam javim, KREPALA DOLMARICA 7300 od mog bratica, neki saraf na magnetu se odpustil i nekaj je pohabalo tak da "pušing", navodno da je njihova greska i da budu mu poslali novu! pozdrav!
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Na magnetu je jedan jedini šaraf? Na vratilu radilice? I šarafi se u kontra smijeru, upravo da se ne otpušta? Magnet je "ispao" i potrgao paljenje?
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Možda za 50 godina, no tada se ionako neću imati kome žaliti....

bit će i prije vjeruj mi, jer sam vidio stanje motorki vlasnika koji su točili motorno ulje u njih a onda su se čudili kako tako skupo dođe popravak
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
bit će i prije vjeruj mi, jer sam vidio stanje motorki vlasnika koji su točili motorno ulje u njih a onda su se čudili kako tako skupo dođe popravak

popravak čega......
 

Najnoviji postovi

Na vrh