• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 3120

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Da predstavim mog MF iz 1995 god snaga 120 ks radnih sati 6100.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
prava pila nema šta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Prava pila nema šta.
Koliko bi koštao tako jedan traktor, čisto informativno.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
svejedno al je to dosta novaca. al inače prava zvijerka. rijetki su 3120. mislim slabo ih viđam u oglasima
 
J

jokapz

Guest
Jesi imo kakih problema s njim?? Jel sluša elektronika??
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Elektronika slusa.Problema nisam imao ali sam menjao krstake na poluosovini i semering od prednjeg mosta.Traktor je kupljen u Srbiji te je i cena koliko toliko veca nego u Hrvatskoj.
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Do sada nisam promenuo ni jedan osigurac.Nisam dugo ni radio sa njim a nocu skoro nikako.
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=b1R2jdCcdaU[/YT]Evo ga zavrsio oranje ,opran i spreman za zimu
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ako sam dobro vidio, preradjivao si nosac utega za ove imt-ove utege? imas li koju sliku bez utega da vidim kako je to slozeno?
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Nisam ja ništa oko njega radio već sam ga tako kupio.Možda se na ovoj bolje vidi


 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
po toj slici sam i vidio da je nesto kemijano ;)

ako se ne varam, na nosac utega imas nasarafljenu plocevinu na koju se stavljaju ovi imt-ovi utezi.. takav neki sistem bi i meni trebao.

inace, traktor je po slikama apoteka. stvarno lijepo i uredno izgleda ;)

edit: sada sam skuzio kako je to slozeno, nije plocevina, nego je s donje strane sipka koja udje u zub na utegu, a drzi ju ovo zeljezo sastrane koje je zasarafljeno za nosac.

nemoze ti se otvoriti thumbnail. evo link na sliku: http://img121.imageshack.us/img121/6351/pb270045.jpg

inace slike uglavnom postavljamo u dimenzijama 800x600. najbolje ti je smanjiti odmah na kompu, puno brzi ti se onda uploada na imageshack. tamo onda izaberes hotlink for forums tako da slika odmah bude vidljiva. da se ne mora otvarati link ili thumbnail..
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Neznam već koliko probam prvi put mi se pojavila slika direktno a sad već treći put samo kopira link Opa evo ga uspelo je. Ako te interesuje još koji detalj od tegova reci pa ću uslikati.
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Ovako su postavjeni IMT tegovi
[/img]
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
hvala ti..
zanima me jos samo jedna stvar. dali je ovaj L profil i sa donje strane usarafljen u nosac utega? kazes da je to sve tako doslo s traktorom pa mozda ni neznas. u svakom slucaju pomogle su slike ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh