• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serija 4400 SISU

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
K

krx pozega

Guest
Dali je tko upoznat sa ovom mf serijom(dosta povoljnija od 5400 serije)
imaju volvo(sisu) motor i gdje se proizvode...
 
R

Ratarko

Guest
Neznam niiiišta o tome traktoru ali proizvodnja bi trebala biti u gradu Beauvais , Francuska.
 
K

krx pozega

Guest
Izgleda da ču se vratiti na staru ljubav odustao sam od "DEUTZ" grupacije, ne zbog traktora naravno, ma znate šta moji forumaši, a vjerojatno i znate, ne samo što nam je država doslovno u kur..i ne samo što svako gleda kak da se ogrebe a da ništa ne radi več i i još imalo tom jadnom seljaku koji i da hoče nemože bez žuljeva lovnit oče da uzmu...eee neču ni kunu da dam lopovima kupit ču novi novcati traktor i to vani pa svakako nam je država prodana...bolje ču radit za švabu nego za majmune...i sjetim se jedne stare koju je moj susjed izrekao kad je kupio novi traktor,ima godina, a susjedi se skupili pa jedan pita posprdljivo jel može da uđe u traktor da vidi šta to toliko vrijedi u njemu te se prilikom penjanja na traktor nenamjerno uhvati za nekakvu ručicu i slomi on to čovječe...a reče mu moj susjed "jel znate vi gospodine u čemu je razlika između mene i vas" pa veli "ja sam seljak obrađujem zemlju al vi ste seljačina u glavi".. NADAM SE DA STE SHVATILI PORUKU...POZDRAV
 
R

Ratarko

Guest
Ima puno istine u tome šta pišeš.
Evo naručio sam i uplatio predujam za MF 28.12 prošle godine , obečali su isporuku za dva mjeseca.
Zovem neki dan da pitam gdje mi je traktor , odgovor , kasni doči če 1.3. najranije ...

Å ta sada , ispao sam budala , bio sam u Austriji kod dilera i rekao mi je isporuka za 8 tjedana a ja kao domoljub dođem kuči pa naručim kod naših nesposobnjakoviča , koja greška a traktor mi treba sada , danas .

Eto sad vi poslujte sa našim MF dilerom a znamo ko su oni .
 
K

krx pozega

Guest
mf sine...mf....stara ljubav zaborava nema(nadam se da neču imati problema koje muče kolegu nam ratarka..obečo mi je ovaj da mjesec dana čekam najviše da ih ima na lageru)
 
R

Ratarko

Guest
Da li ti je to obečao diler sa inicijalima G.V. ili neki drugi ?
Koji si na kraju izabrao traktor , daj napiši nam malo o njemu , koja oprema , koji konji , koja lova...

Mislim da bi takve informacije trebali podjeliti među nama , makar na " PS " ako ne na forum , moramo se držati zajedno i učiti se na tuđim greškama , nedajmo im da nas prave budalama i zarađuju na našim leđima .
 
K

krx pozega

Guest
Ma ovaj iz austrije brije cijenu nečeš vjerovatl pet komada skuplju od ove naše...
 
K

krx pozega

Guest
Obrisan neispravan link.

Bilo bi u redu da i ja stavim koju slikicu svoga stroja...također slika sa sajma...u pozadini se vidi kolika je bila protočnost ljudstva kroz ratarkov traktor..he..he :D :D ...
 
J

japa

Guest
krx pozega

da li je onaj MF 4455 u Gudovcu bio baš tvoj, ili je tvoj takva serija ?
 
K

krx pozega

Guest
Japa nije taj ali takav neki očekujem u narednih par tjedana...
 
R

Ratarko

Guest
Meni je taj auspuh u svakom slučaju bolji nego onaj nezgrapni na traktoru iza.
Možda mi je jedino čudan položaj pozicije i žmigavca , da li je to zavareno direktno na auspuh ili je ipak na kabini ali jako blizu auspuha ?
Rezervoar je sa desne strane traktora , čudno ?
 
K

krx pozega

Guest
Več sad mogu reči da je mf 4400 bolja opcija od agrofarma..i ostalih u toj kategoriji,evo par razloga..1.PUNO BOLJA CIJENA(uloženo-dobiveno)
2.BOLJA KABINA(ružnija ali bolja)
3.MOTOR je jači..a također malo troši
...i na kraju bolji brand :wink: opremu neču ni da spominjem
 
K

krx pozega

Guest
Ovaj tjedan mi treba stiči trakto 8) ..ako me nezeznu
 
K

krx pozega

Guest
Oko 30000 eura,98ks...moj je 32500 ali sajamski(ako to ima uopče kakve veze)sa svom opremom osim kompresora eto i prednjeg hidraulika kojeg ni neznam da ugrađuju..never main...traktor je zakon za te pare ima tu jedan kod mene koji ga je dotero prije dva mjeseca...dečki moji klasu bolji od agrofarma za te pare zbilja, budem ja svog posliko i naravno istestiro
 
B

Bobo

Guest
Jos jedan MF? Znaci, krenulo im je...

Vise mi dosta slusaja kako su polovni traktori zakon i da je novi traktor bacanje novca. Ovo dokazuje da su ljudi poceli malo i razmisljati svojom glavom...
 
K

krx pozega

Guest
Bobo taj kao moj ti je na štitnjaku kod Eng...ti govoriš ide kao prodaja,pa čovječe ova govna prodavaju mf ki ludi...pa samo u Požeštini imaš sigurno 10 kupljenih u zadnjih godinu dvije koliko ja znam
 
Na vrh