• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF serije 30xx

  • Temu pokrenuo lovrenčić
  • Datum prvog posta

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
poceo sam sastavljati i sve se uklapa mislim da ce biti u redu a uzeo sam i nove pumpe tako da sada vise ne bi trebao padati pritisak

ide traktor u prodaju nakon slaganja ili?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
zeko koliko si platio konusno tanjurasti zupčanik?
Ja sam za 3070 pumpu platio oko 4000kn,a filter hidraulika 700kn.
 
V

vjekos

Guest
Probaj prekontrolirat osigurače ili otvori na desnoj strani ploču za dizanje poluga pa vidi da tamo nije nešto otpojeno
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
zupcanik je kostao 4000 ,pumpe 4000 i filter 800 + 60 litara transhidrola JD50 i 20 litara super turba za motor, treba mi jos nekih lezaja i semeringa i sve skupa sa majstorom ce izaci oko 2000 eura.
kada ga slozim trebao bi opet ici par godina bez greske
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
evo sastavljam traktor trebao bi ovaj tjedan biti gotov



---

URL=http://slike.hr/]
massey001_276d8.jpg
[/URL]



 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Zanimljivo je kod zeke sto uvijek ima neku zivotinju za pomagaca prilikom slaganja traktora ;)
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
da hrvatski ovcari su nemoguci ako vide da se nesto radi ne micu se od mene a tako i macak.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
prodan massey odmah prvi dan kako sam dao oglas stao u mjenjacu bez razloga ali rjesio sam se go....a i sada mi je lakse
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
mislim da ce biti jel ovo sa mjenjacem se nece dobro zavrsiti zato sam ga se rijesio
 
Na vrh